تلفن تماس

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل مجرب در کلیه دعاوی مربوط به خانواده

ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی وکالت در "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

پیدا کردن وکیل و یا بهتر بگوییم پیدا کردن وکیل در تهران به‌منظور مشاوره وکیل در مواجه با دعاوی خانواده از مهم‌ترین اقدامات است . از طریق سایت وکالت تخصصی طلاق ، یک وکیل رایگان به‌منظور خدمات مشاوره با وکیل آنلاین و یا مشاوره با وکیل تلفنی رایگان توسط وکیل پایه یک تهران در کنار شما خواهد بود. لیکن پس از حضور در دفتر وکیل با حق‌الزحمه وکالت مناسب و منصفانه با بهترین وکیل تهران ملاقات داشته و در صورت ترجیح شما ، بهترین وکیل خانم جهت مشاوره حقوقی  و انجام پرونده مربوطه در کنار شما خواهد بود . 

وکیل رایگان

وکیل رایگان

وکلای این دفتر وکالت تخصصی دعاوی خانواده ، درزمینه پرونده‌های معاضدتی ازجمله وکلای پیشرو بوده و در کنار پرونده‌هایی که با اخذ حق‌الوکاله انجام می‌دهند درزمینهٔ پرونده‌های ارجاعی که مرکز معاضدت قضایی ارجاع می‌نماید با همان توان و بدون هیچ‌گونه کمی و کاستی و چشم‌داشت به اخذ حق‌الوکاله ، پرونده حقوقی به‌صورت ویژه به سرانجام می‌رسانند.

دراین‌بین و در طول انجام پرونده معاضدتی ، وکیل رایگان ما در کنار موکل خود بوده و ارتباط حقوقی موکل با وکیل به‌صورت مستمر برقرار می‌باشد و مشاوره حقوقی رایگان به‌صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی ارائه می‌گردد.

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

در طول پرونده ارتباط نزدیک و مستمر با وکیل پرونده از مهم‌ترین عوامل پیشبرد و رسیدن به مقصد است . در دفتر وکالت تخصصی طلاق و دعاوی خانواده این امکان در طول پرونده فراهم بوده و شما با ارتباط با وکیل تلفنی این مجموعه ، علاوه بر اینکه از کم و کیف پرونده‌تان آگاه می‌شوید می‌توانید در صورت ایجاد ابهام و پرسش ، در راستای حل و رفع ابهام از طریق وکیل اقدام نمایید.

در ضمن شما می‌توانید به‌منظور تکمیل مدارک و ارسال اسناد و مدارک تکمیلی ، از طریق ایمیل و یا تلگرام ، رونوشت اسناد را برای وکیل خود ارسال نماید تا در کمترین زمان ممکن ، ترتیب اثر لازم در جهت رسیدن به هدف پرونده که پیروزی در آن است ، داده شود.

وکیل خوب

وکیل خوب

با توجه به افزایش روزافزون دعاوی ، افراد در جامعه چه به‌صورت مستقیم چه به‌صورت غیرمستقیم و از طریق اقوام و نزدیکان با دعاوی متفاوتی درگیر هستند لذا آشنایی با مواد قانونی و مباحث مربوطه به‌صورت ناخواسته جزو واجبات زندگی امروزه شده است . حال دراین‌بین شاید تنها آشنایی با این مواد قانونی در مواجهه با دعاوی پیچیده‌تر مفید فایده نباشد و نیاز به وکیل خوب از واجبات در پرونده‌های مربوطه می‌باشد . پیشنهاد این دفتر وکالت تخصصی به شما این است ابتدا سطح دانش خود را درزمینهٔ حقوقی افزایش داده که بدین منظور مطالب و مباحث مربوط به دعاوی خانواده در این سایت مفصلاً گنجانده‌شده است و سپس نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایید تا بیشترین موفقیت در پرونده شما حاصل گردد.

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران

برای ملاقات با بهترین وکیل تهران در کلیه دعاوی خانواده چه باید کرد؟

به منظور رزرو وقت جهت ملاقات حضوری در محل دفتر وکالت لطفاً با شماره 88402099-021 تماس حاصل فرمایید . همچنین شما می توانید برای مشاوره تلگرامی با بهترین وکیل تهران با شماره تلفن 09212843518 در ارتباط باشید.

در اهمیت خانواده می توان گفت که خانواده قدیم‌ترین گروه اجتماعی است چراکه یک گروه طبیعی است که از آغاز زندگی بشر وجود داشته است. مهم‌ترین گروه است برای آنکه بدون آن زندگی در اجتماع متصور نیست. خانواده هستهٔ مرکزی اجتماع است و نخستین اجتماعی است که شخص در آن گام می‌نهد و آداب زندگی و اصول و رسوم اجتماعی و تعاون و ازخودگذشتگی را در آن فرامی‌گیرد. خانواده کانون حفظ سنن ملی و اخلاقی و مرکز رشد عواطف و احساسات است. خانواده نه‌تنها مکتب آموزش تعاون و فداکاری است بلکه کانونی برای حمایت از انسان است. خانواده از زن و شوهر و کودکان ناشی از ازدواج حمایت می‌کند. کسانی که از حمایت خانواده برخوردار نیستند، بی پناهند و در معرض فساد و تباهی و بیهودگی قرار می‌گیرند. کودکانی که بدون خانواده بزرگ می‌شوند دارای کمبودهای عاطفی و اخلاقی فراوانی هستند. زن و مردی که از کانون گرم خانوادگی بی‌بهره‌اند اغلب با فساد و تیره‌روزی هم‌آغوش‌اند. خانواده در حفظ و گسترش قدرت ملی نقش مؤثری ایفا می‌کند.

زیر مجموعه ها

وکیل خانواده ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل مهریه ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل نفقه ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل اجرت المثل ، حق الوکاله مناسب، مشاوره رایگان

وکیل اعسار ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل تمکین ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل حضانت ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)