تلفن تماس

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکالت در دعاوی نفقه توسط وکیل نفقه چگونه است؟

ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت جهت مطالبه نفقه توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

طبق قانون ، نفقه زوجه شامل همه نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن، البسه، غذا، اثاث منزل، و هزینه‌های درمانی و بهداشتی و خادم در صورت عادت یا احتیاج به‌واسطهٔ نقصان یا مرض می‌باشد . و وضعیت و احتیاجات زن به‌طور متعارف ملاک عمل است نه وضعیت مرد.

با این تعریف کوتاه تقریباً مشخص می‌شود که حق‌وحقوق زن در رابطه با نفقه چیست لیکن شما با حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و انجام مشاوره با وکلای مجرب و باتجربه و درنهایت اخذ وکیل حرفه‌ای در این زمینه می‌توانید مطمئن باشید تمام موارد مربوط به نیازهای متعارف و متناسب شما در مطالبه نفقه و تمامی حقوق قانونی دیگر لحاظ می‌گردد و شما به تمام حقوق قانونی خود در رابطه با نفقه دست خواهید یافت.

وکالت جهت مطالبه نفقه توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   با توجه به تجربه بالای وکلای ما در پرونده‌های مشابه ، مطالبه نفقه در کوتاه‌ترین بازه زمانی انجام می‌گردد.

2-   در صورت عدم پرداخت نفقه توسط مرد ، نسبت به توقیف اموال و یا حتی جلب ایشان اقدام می‌گردد.

3-   جلب مرد توسط وکیل و بدون نیاز به حضور زن انجام می‌پذیرد.

4-   آرامش شما و دوری از استرس در تمام مراحل پرونده ، با توجه به حضور وکیل به‌جای شما در دادگاه.

5-   حق‌الوکاله مناسب و متناسب با توان شما در پرداخت.

6-   کسب اطلاعات کامل از طریق این سایت در خصوص نفقه و حتی مشاوره رایگان اینترنتی.

 در دفتر وکالت تخصصی طلاق ، وکیل برای نفقه و مطالبه نفقه پس از مشاوره نفقه و حتی مشاوره حقوقی نفقه رایگان در کنار شما خواهند بود. شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با بهترین وکیل نفقه در تهران ملاقات خواهید داشت و وکیل خوب برای نفقه با حق‌الوکاله نفقه مناسب جهت مطالبه نفقه از طریق قانون به‌جای شما اقدام می‌نماید. مشاوره نفقه آنلاین بدون هزینه وکالت نفقه و از طریق این سایت می‌باشد . مشاوره حقوقی نفقه اینترنتی با روش‌های مختلفی که درون این سایت قرار دارد با وکیل نفقه به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد و در صورت حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق نسبت به پرداخت هزینه وکیل برای نفقه به‌صورت منصفانه اقدام می‌نمایید. مشاوره در مورد نفقه قبل از گرفتن وکیل برای نفقه جهت مشاوره حقوقی نفقه می‌باشد که با حضور شما در این دفتر انجام می‌پذیرد.

حق الزحمه وکیل

حق الزحمه وکیل

گروه تخصصی وکلای این مجموعه ، اولین وظیفه خود را ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی و با بالاترین کیفیت درزمینهٔ دعاوی خانواده دانسته و این الزام را برای خود لحاظ نموده است تا حد امکان خدمات مشاوره‌ای غیرحضوری خود را به‌صورت رایگان و بدون اخذ حق مشاوره در تمامی دعاوی خانواده و همچنین دعاوی مربوط به نفقه توسط وکیل نفقه ارائه نماید.

از دیگر مواردی که وکلای ما را با دیگر وکلا متمایز می‌کند ، حق‌الزحمه وکیل منصفانه و عادلانه است که در پرونده‌های ارجاع شده به این دفتر اخذ می‌گردد. لازم به ذکر است در پرونده‌هایی که حق‌الوکاله آن‌ها طبق تعرفه مبلغ قابل‌توجهی می‌شود ، پرداخت اقساطی نیز در دستور کار می‌باشد که در آن حق‌الزحمه در طول پرونده و به‌صورت مرحله ای دریافت می شود.

وکیل حقوقی آنلاین

وکیل حقوقی آنلاین

در پرونده‌های حقوقی که این دفتر وکالت تخصصی ، توسط وکلای مجرب خود نسبت به قبول وکالت در دعاوی آن اقدام می‌نماید ، اصلی‌ترین هدف ارائه خدمات باکیفیت منحصربه‌فرد و با سرعت‌بالا می‌باشد . به همین دلیل است که در ارائه خدمات خود از امکانات ویژه‌ای بهره جسته است ، ازجمله این امکانات ، ارائه خدمات مشاوره‌ای از طریق وکیل حقوقی آنلاین است . این خدمات در بستر فضای مجازی تلگرام ارائه‌شده است . در این بستر مجازی شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز پرسش حقوقی خود را مطرح نماید تا وکلای مجرب ما ازجمله وکیل نفقه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در ساعت اداری نسبت به ارائه پاسخ اقدام نمایند. 

حقوق وکیل

حقوق وکیل

در خصوص نفقه که از حقوق مسلم زوجه است در بخش مربوط به نفقه توسط وکیل نفقه سخن فراوان ذکرشده است و همچنین در قسمت‌های دیگر سایت به‌تفصیل مطالب حقوقی مرتبط آمده است لیکن این نکته حائز اهمیت بوده که به نفقه در حقوق اسلامی توجه ویژه‌ای شده است که گاها زوجه از آن بی‌اطلاع بوده و راجع به آن آگاهی کامل ندارند . با توجه به این موضوع دفتر وکالت تخصصی طلاق علاوه بر مطالب مندرج در سایت امکان برخورداری از مشاوره اینترنتی و همچنین مشاوره حضوری با وکیل را فراهم کرده است که با توجه به آشنایی حقوق وکیل و دانش مرتبط وکلای این مجموعه مسیر برای احقاق حقوق شما هموار می‌گردد.

بهترین وکیل نفقه در تهران

نفقه جزو موارد حساس در حق‌وحقوق زوجه می‌باشد ، زیرا که عدم پرداخت آن توسط مرد حتی در مواردی طبق درخواست زوجه منجر به صدور حکم طلاق توسط دادگاه می‌شود. درهرصورت پرداخت نفقه ازجمله وظایف زوج بوده و می‌بایست نسبت به پرداخت آن اقدام نماید. حال با توجه به اهمیت موضوع و با توجه به‌ویژه بودن دعاوی نفقه بهترین راه مراجعه به دفاتر حقوقی و از همه مهم‌تر اعطای وکالت به وکلای باسابقه درزمینهٔ دعاوی مرتبط با دعاوی نفقه است. در دفتر وکالت تخصصی دعاوی خانواده ، بهترین وکیل نفقه در تهران در کنار شما خواهد بود و ضمن ارائه مشاوره تخصصی به شما در خصوص نفقه و روشن کردن حقوق قانونی ، شمارا در به دست آوردن حقوقی قانونی‌تان یاری می‌رساند.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)