تلفن تماس

26155991

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکالت در دعاوی نفقه توسط وکیل نفقه چگونه است؟

ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت جهت مطالبه نفقه توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

طبق قانون ، نفقه زوجه شامل همه نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن، البسه، غذا، اثاث منزل، و هزینه‌های درمانی و بهداشتی و خادم در صورت عادت یا احتیاج به‌واسطهٔ نقصان یا مرض می‌باشد . و وضعیت و احتیاجات زن به‌طور متعارف ملاک عمل است نه وضعیت مرد.

با این تعریف کوتاه تقریباً مشخص می‌شود که حق‌وحقوق زن در رابطه با نفقه چیست لیکن شما با حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و انجام مشاوره با وکلای مجرب و باتجربه و درنهایت اخذ وکیل حرفه‌ای در این زمینه می‌توانید مطمئن باشید تمام موارد مربوط به نیازهای متعارف و متناسب شما در مطالبه نفقه و تمامی حقوق قانونی دیگر لحاظ می‌گردد و شما به تمام حقوق قانونی خود در رابطه با نفقه دست خواهید یافت.

وکالت جهت مطالبه نفقه توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   با توجه به تجربه بالای وکلای ما در پرونده‌های مشابه ، مطالبه نفقه در کوتاه‌ترین بازه زمانی انجام می‌گردد.

2-   در صورت عدم پرداخت نفقه توسط مرد ، نسبت به توقیف اموال و یا حتی جلب ایشان اقدام می‌گردد.

3-   جلب مرد توسط وکیل و بدون نیاز به حضور زن انجام می‌پذیرد.

4-   آرامش شما و دوری از استرس در تمام مراحل پرونده ، با توجه به حضور وکیل به‌جای شما در دادگاه.

5-   حق‌الوکاله مناسب و متناسب با توان شما در پرداخت.

6-   کسب اطلاعات کامل از طریق این سایت در خصوص نفقه و حتی مشاوره رایگان اینترنتی.

 در دفتر وکالت تخصصی طلاق ، وکیل برای نفقه و مطالبه نفقه پس از مشاوره نفقه و حتی مشاوره حقوقی نفقه رایگان در کنار شما خواهند بود. شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با بهترین وکیل نفقه در تهران ملاقات خواهید داشت و وکیل خوب برای نفقه با حق‌الوکاله نفقه مناسب جهت مطالبه نفقه از طریق قانون به‌جای شما اقدام می‌نماید. مشاوره نفقه آنلاین بدون هزینه وکالت نفقه و از طریق این سایت می‌باشد . مشاوره حقوقی نفقه اینترنتی با روش‌های مختلفی که درون این سایت قرار دارد با وکیل نفقه به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد و در صورت حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق نسبت به پرداخت هزینه وکیل برای نفقه به‌صورت منصفانه اقدام می‌نمایید. مشاوره در مورد نفقه قبل از گرفتن وکیل برای نفقه جهت مشاوره حقوقی نفقه می‌باشد که با حضور شما در این دفتر انجام می‌پذیرد.

پرداخت نفقه و لزوم تهیه منزل برای زندگی مشترک توسط زوج

پرسش:

سلام همسرم چند ماهی است که نفقه به من نداده و من تا 22 خرداد در منزل ایشان زندگی می‌کردم و با اجازه ایشان به دلیل شرکت در امتحانات به مشهد اومدم و زمانی که برگشتم دیدم خونه ای وجود ندارد و چند ماهی که این آقا هیچ نفقه نداده لطفا کمکم کنید چکار باید بکنم؟

پاسخ وکیل نفقه:

سلام ، تحت عنوان ترک انفاق و همچنین مطالبه نفقه به طرفیت همسرتان دادخواست دهید. لازم به ذکر است از مواردی ک به‌عنوان نفقه می‌باشد ، تهیه منزل مشترک توسط زوج است.

الزامات حقوقی در صورت عدم تمکین زوجه

پرسش:

در صورتی که زوجه ملزم به تمکین شود و تمکین نکند بجز نفقه چه حقوق دیگری ازش سلب می شود ؟

پاسخ وکیل نفقه:

با توجه به صدور حکم نشوز زوجه ، تنها الزام پرداخت نفقه از سوی زوج به زوجه منتفی می‌شود . در این حالت معمولاً در صورت ارائه دادخواست ازدواج مجدد از سوی زوج ، در صورت داشتن توان مالی ، دادگاه رأی به ازدواج مجدد خواهد داد. 

تصرف ملک غیر به ازای نفقه

پرسش:

من ملکی دارم داده بودم به یک آشنام تا استفاده کنه بدون هیچ قراردادی ، الان این زوج از هم جدا شدن و خانمش ملک من رو به عنوان نفقه برداشته و تحویل به من نمیده ، آیا من میتونم به عنوان ثالث وارد دعوای طلاق این ها بشم و تحویل ملک رو بخوام؟ ملک سند رسمی نداره و به صورت بیعنامه هست.

پاسخ وکیل نفقه:

با سلام ، شما نیاز نیست به‌عنوان ثالث وارد دعوای زوج و زوجه شوید . باید دعوای رفع تصرف مطرح کنید.

تعلق نگرفتن مهریه به دلیل رفتن سر کار

پرسش:

سلام همسرم با کار کردن من موافق نبود و از طریق دادگاه اقدام کرده و حکم صادر شده که من نرم سر کار ، حالا اگر من طبق حکم دادگاه عمل نکنم و برم سر کار آیا نفقه بهم تعلق خواهد گرفت؟

پاسخ وکیل نفقه:

با سلام ، خیر ، با توجه به عدم رعایت تمکین ، طبق قانون نفقه به شما تعلق نخواهد گرفت.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)