تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

پاسخ به پرسشهای ارسالی توسط وکیل خانواده

موضوع : حذف نام همسر سابق از شناسنامه زوجه پس از طلاق

پرسش:

سلام ، من الان یک ماه است که متارکه کردم و میخوام نام همسر سابقم از شناسنامم پاک بشه چکار باید بکنم؟

پاسخ وکیل خانواده:

با سلام ، پس از طلاق، زن در موارد زیر، می‌تواند نسبت به حذف نام شوهر سابق، از شناسنامه خود اقدام نماید.

1-   درصورتی‌که دوشیزه بودن وی، مطابق حکم دادگاه یا به روش‌های دیگر اثبات شود.

2-   درصورتی‌که زوجه ازدواج جدید نموده و این ازدواج در دفاتر ازدواج و طلاق، ثبت شود.

وکیل خانواده و وکالت تخصصی

ارائه خدمات حرفه‌ای و صادقانه در کلیه دعاوی خانواده توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

مهم‌ترین و اساسی‌ترین نکته در دعاوی خانواده ، اطمینان از این موضوع است که تمامی حق‌وحقوق قانونی افراد لحاظ گردد و از مناسب‌ترین ابزار قانونی در نیل به هدف در کوتاه‌ترین زمان بهره جست. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد ، وکلای ما باتجربه بسیار در پرونده‌های متعدد و مشابه سریع‌ترین و مناسب‌ترین راه را در مسیر پرونده انتخاب کرده و تمام تلاش و توان خود را در این راه بکار خواهند بست.

ازجمله خدمات تخصصی در این دفتر وکالت ، دعاوی مربوط به طلاق ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، مطالبه اجرت‌المثل ، اعسار در پرداخت مهریه و دعاوی مربوط به حضانت فرزند و همچنین دعاوی مربوط به تمکین می‌باشد که ضمن ارائه خدمات مشاوره اینترنتی رایگان که از امکانات همین سایت می باشد ، با رزرو وقت قبلی می‌توانید نسبت به حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات و مشاوره حضوری با وکلای مجرب ما  اقدام نمایید.

 وکالت در دعاوی خانواده توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   تنظیم دادخواست به‌صورت تخصصی و ارائه آن به دادگاه توسط وکلای مجرب و باتجربه

2-   دفاع و یا ارائه خواسته به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در کلیه جلسات دادرسی

3-   پیشبرد پرونده در حداقل زمان ممکن

4-   آرامش و اطمینان خاطر شما ، در طول انجام پرونده

5-   حق‌الوکاله منصفانه و پرداخت آن به‌صورت قسطی در طول انجام پرونده

6-   امکان مشاوره رایگان از طریق این سایت

  شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق یک وکیل خانواده ( وکیل دعاوی خانوادگی ) مجرب و آشنا به قانون حمایت خانواده خواهید داشت که با داشتن شماره وکیل خانواده خود در طول انجام مراحل پرونده بهترین وکیل خانواده در تهران در کنار شما هست . مشاوره دادگاه خانواده جهت دعاوی خانوادگی توسط وکیل دادگاه خانواده باتجربه و مسلط به مواد قانونی بوده که با داشتن شماره تلفن وکیل خانواده مجرب این دفتر جهت مشاوره حقوقی خانواده رایگان می‌توانید اقدام نمایید. مشاوره حقوقی خانواده توسط وکیل خانواده در تهران به‌صورت مشاوره خانواده آنلاین و از طریق این سایت بوده و سؤالات مربوط به قانون حمایت از خانواده خود را می‌توانید قبل از حضور در دفتر توسط مشاوره خانواده اینترنتی رایگان مطرح نمایید تا وکلای ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

امتناع زوجه از ایفای وظایف زناشویی قبل از اتمام زمان ازدواج موقت

پرسش:

سلام زن صيغه شده برای يك سال ، چگونه ميتونه از شوهرش طلاق بگيره و یا پیشش نره؟ لطفا جواب بدین.

پاسخ وکیل خانواده:

زوجه‌ای که برای مدت یک سال در قید زوجیت بوده ، پس از سپری شدن مدت یک‌ساله عملاً از قید زوجیت خارج می‌شود.

لیکن اگر مدت یک سال سپری نشده و زوجه وکالت در طلاق نداشته باشد ، در صورت امتناع زوجه از ایفای وظایف زناشویی ، شکایت زوج مبنی بر تمکین زوجه عملا راه به‌جایی نخواهد برد ، لیکن زوجه تا پایان زمان عقد موقت و سپری شدن عده امکان ازدواج مجدد ندارد.

 

 

آیا فریب در ازدواج جرم است؟

پرسش:

آیا فریب در ازدواج جرم است؟

پاسخ وکیل خانواده:

فریب در ازدواج به‌عنوان یكی از جرائم بر ضد حقوق و تكالیف خانوادگی در ماده 647 قانون مجازات اسلامی جرم‌انگاری شده و برای مرتكب آن مجازات حبس تعزیری از 6 ماه تا 2 سال در نظر گرفته‌شده است.

مطابق این ماده‌قانونی چنانچه هر یك از زوجین قبل از عقد ازدواج طرف خود را به امور واهی از قبیل داشتن تحصیلات عالی، تمكّن مالی، موقعیت اجتماعی، شغل و سمت خاص، تجرد و امثال آن فریب دهد و عقد بر مبنای هر یك از آن‌ها واقع شود مرتكب به حبس تعزیری از 6 ماه تا 2 سال محكوم می‌گردد.

تهدید و آزار و اذیت خواستگار پس از رد درخواست از سوی دختر

پرسش:

یه خواستگارداشتم جواب رد دادم حالا ۸ ماهه عقدکردم اون اقا هر بار زنگ میزنه تهدید میکنه که طلاق نگیری خودتو خانوادتو نامزدتو میکشم ، هر بار میاد جلو خونمون زنگ میزنه و فرار میکنه چند روز پیش نامزدم خونمون بود ماشینشو با چاقو خط خطی کرده رو ماشینش اسم منو نوشته برادرمو نامزدم میخواستن برن باهاش دعوا کنن حالا موندم چکارکنم نامزدم میگه دیگه نمیتونم تحمل کنم این اذیت کردن هارو ، لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم.

پاسخ وکیل خانواده:

طبق موارد ذیل می‌توانید از طریق مراجع قضایی اقدام نمایید. لکن به‌منظور ارائه مدارک و مستندات، در صورت هرگونه اقدام غیرقانونی توسط ایشان ، مراتب را از طریق کلانتری محل صورت‌جلسه نمایید و نسبت به تهیه استشهادیه محلی اقدام نمایید.

ماده ۶۶۹ :هرگاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضررهای نفسی یا شرفی یا مالی و یا به افشاء سری نسبت به خود یا بستگان او نماید،‌اعم از اینکه به این واسطه تقاضای وجه یا مال یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد به مجازات شلاق تا (۷۴) ضربه یا زندان از دوماِ تا دو سال محکوم خواهد شد.

ماده ۶۴۱ :هرگاه کسی به‌وسیله تلفن یا دستگاه‌های مخابراتی دیگر برای اشخاص ایجاد مزاحمت نماید علاوه بر اجرای مقررات خاص شرکت ‌مخابرات، مرتکب به حبس از یک تا شش ماه محکوم خواهد شد.

ماده ۶۱۷ :هر کس به‌وسیله چاقو و یا هر نوع اسلحه دیگر تظاهر یا قدرت‌نمایی کند یا آن را وسیله مزاحمت اشخاص یا اخاذی یا تهدید قرار دهد یا باکسی گلاویز شود درصورتی‌که از مصادیق محارب نباشد به حبس از شش ماه تا دو سال و تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

 تبصره ۱ حمل سلاح سرد شامل قمه، شمشیر، چاقو ضامن‌دار، ساطور، قداره یا پنجه‌بوکس و نیز سایر ادواتی که صرفاً در درگیری فیزیکی و ضرب‌وجرح کاربرد دارد جرم محسوب و مرتکب به حداقل مجازات مقرر در این ماده محکوم می‌گردد. واردات، تولید و عرضه سلاح‌های مذکور ممنوع است و مرتکب به جزای نقدی درجه ششم محکوم و حسب مورد، این سلاح‌ها به نفع دولت ضبط یا معدوم می‌شود.

 تبصره 2 تولید، عرضه یا حمل ادوات موضوع تبصره (1) در موارد ورزشی، نمایشی، آموزشی و نیاز ضروری اشخاص برای استفاده شغلی یا دفاع شخصی پس از دریافت مجوز بلامانع است.

ماده ۶۱۸ :هر کس با هیاهو و جنجال یا حرکات غیرمتعارف یا تعرض به افراد موجب اخلال نظم و آسایش و آرامش عمومی گردد یا مردم را از کسب‌وکار بازدارد به حبس از سه ماه تا یک سال و تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

زیر مجموعه ها

وکیل دعاوی خانوادگی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

شماره وکیل خانواده ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

بهترین وکیل خانواده در تهران ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل دادگاه خانواده ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل خانواده در تهران ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)