تلفن تماس

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل خانواده و وکالت تخصصی

ارائه خدمات حرفه‌ای و صادقانه در کلیه دعاوی خانواده توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

مهم‌ترین و اساسی‌ترین نکته در دعاوی خانواده ، اطمینان از این موضوع است که تمامی حق‌وحقوق قانونی افراد لحاظ گردد و از مناسب‌ترین ابزار قانونی در نیل به هدف در کوتاه‌ترین زمان بهره جست. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد ، وکلای ما باتجربه بسیار در پرونده‌های متعدد و مشابه سریع‌ترین و مناسب‌ترین راه را در مسیر پرونده انتخاب کرده و تمام تلاش و توان خود را در این راه بکار خواهند بست.

ازجمله خدمات تخصصی در این دفتر وکالت ، دعاوی مربوط به طلاق ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، مطالبه اجرت‌المثل ، اعسار در پرداخت مهریه و دعاوی مربوط به حضانت فرزند و همچنین دعاوی مربوط به تمکین می‌باشد که ضمن ارائه خدمات مشاوره اینترنتی رایگان که از امکانات همین سایت می باشد ، با رزرو وقت قبلی می‌توانید نسبت به حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات و مشاوره حضوری با وکلای مجرب ما  اقدام نمایید.

 وکالت در دعاوی خانواده توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   تنظیم دادخواست به‌صورت تخصصی و ارائه آن به دادگاه توسط وکلای مجرب و باتجربه

2-   دفاع و یا ارائه خواسته به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در کلیه جلسات دادرسی

3-   پیشبرد پرونده در حداقل زمان ممکن

4-   آرامش و اطمینان خاطر شما ، در طول انجام پرونده

5-   حق‌الوکاله منصفانه و پرداخت آن به‌صورت قسطی در طول انجام پرونده

6-   امکان مشاوره رایگان از طریق این سایت

  شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق یک وکیل خانواده ( وکیل دعاوی خانوادگی ) مجرب و آشنا به قانون حمایت خانواده خواهید داشت که با داشتن شماره وکیل خانواده خود در طول انجام مراحل پرونده بهترین وکیل خانواده در تهران در کنار شما هست . مشاوره دادگاه خانواده جهت دعاوی خانوادگی توسط وکیل دادگاه خانواده باتجربه و مسلط به مواد قانونی بوده که با داشتن شماره تلفن وکیل خانواده مجرب این دفتر جهت مشاوره حقوقی خانواده رایگان می‌توانید اقدام نمایید. مشاوره حقوقی خانواده توسط وکیل خانواده در تهران به‌صورت مشاوره خانواده آنلاین و از طریق این سایت بوده و سؤالات مربوط به قانون حمایت از خانواده خود را می‌توانید قبل از حضور در دفتر توسط مشاوره خانواده اینترنتی رایگان مطرح نمایید تا وکلای ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

مجازات انتشار و پخش عکس و صوت که باعث هتک حیثیت شود

پرسش:

من یک ماه پیش مزاحم تلفنی داشتم که بعد شروع به حرفهای نامشروع کرد و منم متاسفانه گوش میدادم چند بار هم تذکر دادم و خواهش کردم که تکرار نکنه ولی ادامه میداد قرار بود بهم بگه شوهرم با کی رابطه داره خلاصه حرف زدیم اون طرف هم صدای من و ضبط کرد و برای یکی از فامیلای شوهرم فرستاد همراه عکس من ، اون فامیل شوهرم هم صدای منو واسه شوهرم و کل طایفه شوهرم گذاشت همه گوش دادن و من طلاق گرفتم آیا میتونم شکایت کنم به خاطر پخش صدام یا ادعای حیثیت کنم.

پاسخ وکیل خانواده:

با سلام ، به‌موجب قانون جرائم رایانه‌ای این عمل جرم هست. به‌طورکلی پخش و انتشار عکس و ویدئو و صوت هر کس به‌نحوی‌که باعث هتک حیثت بشود طبق قانون جرم است و طبق ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات مجازات خواهد شد.

حق طلاق زوجه به دلیل ازدواج موقت زوج

پرسش:

سلام ، من اخیرا متوجه شدم شوهرم با یه خانم دیگه رابطه داره ، این موضوع خیلی برام غیر قابل تحمله ، البته پی بردم که به صورت موقت با این خانم ازدواج کرده ، حالا می خواستم ببینم با توجه به شرطی که تو قباله ازدواج هست من میتونم درخواست طلاق بدم؟

پاسخ وکیل خانواده:

با سلام ، ازدواج مجدد مرد اعم از عقد دائم یا موقت منوط به رعایت شرایط قانونی می‌باشد؛ در غیر این صورت از موارد ضمن عقد محسوب و زوجه می‌تواند اقدام قانونی نماید؛ البته باید در نظر داشت مطابق نظر برخی، ازدواج مجدد مرد در فرضی که ناشی از امتناع زوجه از ایفای وظایف زناشویی باشد، از مصادیق شروط ضمن عقد و ایجاد حق تقاضای طلاق نیست.

مجازات رابطه نامشروع تلفنی زن متأهل

پرسش:

سلام میبخشید اگه زنی به شوهرش خیانت بکنه و با یکی دیگه تلفنی رابطه ی نامشروع داشته باشه مجازاتش چیه ؟ ممنونم .

پاسخ وکیل خانواده:

رابطه نامشروع از مواردی است که به‌منظور اثبات نیاز به شاهد ، اقرار و صورت‌جلسه پلیس دارد و بدون آن اثبات رابطه نامشروع ، نیاز به پیگیری زیاد و ارائه مدارک مثبته فراوان دارد ،  لیکن در صورت رابطه نامشروع مادون زنا ، مجازات 75 ضربه شلاق است و اگر رابطه نامشروع ثابت نشود به علت تهمت ، مجازات حد برای مدعی در نظر گرفته‌شده است.

آیا دختر بعد طلاق تحت تکفل پدر است؟

پرسش:

سلام اخیرا از همسرم جدا شدم و با توجه به تلاش زیاد هنوز نتونستم کار پیدا کنم و الان با پدرم زندگی میکنم که حال و روز خوبی نداره و دکترا جوابش کردن ، آیا من میتونم تحت تکفل بابام باشم تا خدایی نکرده اگر فوت کرد حقوق بازنشتگی ش به من برسه ؟

پاسخ وکیل خانواده:

فرزند دختر به‌محض طلاق  و تجرد و به‌شرط عدم اشتغال می‌تواند تحت تکفل پدر خود قرار گیرد و در صورت فوت پدر بازنشسته  نیز مستمری دریافت نماید.

زیر مجموعه ها

وکیل دعاوی خانوادگی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

شماره وکیل خانواده ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

بهترین وکیل خانواده در تهران ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل دادگاه خانواده ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل خانواده در تهران ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)