تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

پاسخ به پرسشهای ارسالی توسط وکیل طلاق توافقی

موضوع : توافقنامه بین و زوج و زوجه در طلاق توافقی

پرسش:

من و شوهرم قصد داریم به صورت توافقی از هم جدا بشیم ، چه کار کنم که بعد طلاق به مشکل نخوریم و هر کسی به اون چیزهایی که گفته و قبول کرده ، در حین طلاق و بعد از طلاق عمل کنه؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام ، برای طلاق توافقی، همه موارد به توافق بین زن و شوهر بستگی دارد و آن‌ها باید قبل از مراجعه به دادگاه بابت حق‌وحقوق زن ازجمله مهریه، نفقه، جهیزیه و همچنین حضانت فرزند مشترک ،  نفقه بعد از طلاق ، ملاقات فرزند مشترک ، به توافق برسند و باید کتباً توافق‌نامه را نوشته و ذیل آن را امضاء نمایند و پس‌ازآن به دادگاه خانواده مراجعه و دادخواست صدور گواهی عدم امکان سازش ( طلاق توافقی ) را تنظیم و توافق‌نامه را به همراه کپی سند ازدواج و کپی شناسنامه‌ها  نیز پیوست و به دادگاه تسلیم ‌کنند.

وکیل طلاق توافقی و وکالت تخصصی

تخصص ما در "دفتر وکالت تخصصی طلاق" وکالت در کلیه دعاوی خانواده.

ازجمله مهم‌ترین مسائل در طلاق توافقی سرعت در انجام طلاق و کاستن از تنش بین زوجین است ، که با توجه به آشنایی کامل وکلای مجرب ما به مراحل قانونی طلاق توافقی و اشراف به فراز و نشیب‌های این مسیر به نحو شایسته به سرانجام خواهد رسید.

ما این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که تمامی حق‌وحقوق قانونی شما در طلاق توافقی موردتوجه ما بوده و با تمام توان در راستای احقاق حقوق شما در این راه گام خواهیم برداشت. حفظ آرامش شما و خانواده محترم شما به‌صورت خاص و ویژه مورد توجه ما بوده و انجام مراحل مختلف طلاق توافقی توسط وکلای ما به نحوی مدیریت خواهد شد که کمترین تنش و استرسی معطوف به شما نگردد.

طلاق توافقی توسط دفتر وکالت تخصصی طلاق دارای مزایا و فواید زیر می‌باشد:

1-   انجام طلاق توافقی درزمانی کوتاه و بین 7 تا 10 روز کاری.

2-   انجام طلاق توافقی بدون درگیری و تنش بین مرد و زن و خانواده‌های ایشان.

3-   در کلیه مراحل ، از ابتدا تا جاری شدن صیغه طلاق نیاز به حضور موکل نمی‌باشد.

4-   وکلای ما به‌جای شما در جلسات مشاوره و حتی داوری شرکت خواهند کرد.

5-   صورت‌جلسه توافقات بین زوج و زوجه توسط وکیل تنظیم خواهد شد.

6-   تسهیل در کلیه امور و پیشبرد هرچه سریع‌تر طلاق توافقی به دلیل تجربه بالا و آشنایی کامل با رویه‌های مربوطه.

7-   حق‌الوکاله مناسب و متناسب با شرایط و توانایی شما در پرداخت.

8-   اخذ تصمیم نهایی قبل از اقدام به طلاق توافقی با مشاوره حقوقی رایگان توسط این سایت.

 در دفتر وکالت تخصصی طلاق انجام وکالت در طلاق توافقی و مشاوره حقوقی طلاق توافقی بصورت کاملا تخصصی توسط وکیل طلاق توافقی مجرب و با حق الوکاله منصفانه و قسطی انجام می گردد . البته لازم به ذکر است قبل از اخذ هر گونه تصمیم شما می توانید با مشاوره طلاق توافقی آنلاین نسبت به مشاوره حقوقی طلاق توافقی رایگان توسط وكيل خوب براي طلاق توافقي اقدام و مشاوره حقوقی طلاق توافقی اینترنتی بدون پرداخت هزینه وکیل برای طلاق توافقی و یا بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران و توسط امکانات همین سایت در کنارخود داشته باشید. شما نیز می تونید جهت مشاوره در مورد طلاق توافقی ضمن حضور در این دفتر وکالت با وكيل براي طلاق توافقي ملاقات داشته و نسبت به مشاوره طلاق توافقي با وکلای مجرب ما اقدام نمایید.

بخشش مهریه و طلاق توافقی به دلیل تهدید از سوی مرد

پرسش:

اگر یه خانوم با تهدید شوهر طلاق توافقی بگیره و یه جورایی مرد از زن آتو بگیره وبا تهدید ازحفظ آبرو طلاق بگیره ، زن میتونه بعد از گذشت 2 سال علیه مرد شکایت کنه ؟ چون بخاطر حفظ آبرو مجبور شده مهریه رو ببخشه؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام با توجه به اینکه تهدید و اکراه ازجمله جرائم قابل‌گذشت می‌باشد مهلت اقامه شکایت یک سال از تاریخ اطلاع از وقوع جرم هست وگرنه شکایت شما بعد از یک سال قابلیت استماع ندارد.

ارتباط نامشروع زوجه در حین انجام مراحل طلاق توافقی

پرسش:

سلام ، آیا زن میتونه در طول مدتی که دارن مراحل طلاق را می گذرونن  خلافی مرتکب بشه ؟ برادرم و زنش دارن توافقی طلاق میگیرن ولی متاسفانه زنش هر روز با دوست پسرش در ارتباطه ، آیا برادرم میتونه از زنش به جرم رابطه نامشروع شکایت کنه؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

سلام تا زمانی که حکم نهایی طلاق صادر نشود و پس‌ازآن واقعه طلاق دریکی از دفاتر طلاق ثبت نشود ، زن در حکم همسر قانونی مرد بوده و ارتباط از نوع فوق‌الذکر ، نامشروع بوده و طبق قانون ، مجازات برای ایشان در بر خواهد داشت. 

منصرف شدن زوجه از طلاق توافقی

پرسش:

سلام ، من و همسرم پس از جر و بحث های زیاد و اختلافاتی که داشتیم بالاخره توافق کردیم که از هم جدا بشیم البته قرار شد همسرم هم از مهریه ش بگذره ، همه کارامون و کردیم ، داد گاه هم رای طلاق داد ولی نمیدونم چی شد زنم یهو منصرف شد از طلاق ، من الان نمیدونم چیکار کنم ، می تونم ازش شکایت کنم ؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام ، در طلاق توافقی هرکدام از زوجین در هر مرحله‌ای می‌توانند از طلاق و توافقات فی‌مابین منصرف شوند و زوج نمی‌تواند چون زوجه پشیمان شده از ایشان شکایت کند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه حق طلاق با مرد است ، می‌تواند دادخواست طلاق به دادگاه بدهد و  پس از سپری شدن مراحل مربوطه و پس از پرداخت حقوق مالی زوجه اقدام به طلاق نماید.

زیر مجموعه ها

هزینه وکیل برای طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکالت در طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وكيل براي طلاق توافقي ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)