تلفن تماس

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل طلاق توافقی و وکالت تخصصی

تخصص ما در "دفتر وکالت تخصصی طلاق" وکالت در کلیه دعاوی خانواده.

ازجمله مهم‌ترین مسائل در طلاق توافقی سرعت در انجام طلاق و کاستن از تنش بین زوجین است ، که با توجه به آشنایی کامل وکلای مجرب ما به مراحل قانونی طلاق توافقی و اشراف به فراز و نشیب‌های این مسیر به نحو شایسته به سرانجام خواهد رسید.

ما این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که تمامی حق‌وحقوق قانونی شما در طلاق توافقی موردتوجه ما بوده و با تمام توان در راستای احقاق حقوق شما در این راه گام خواهیم برداشت. حفظ آرامش شما و خانواده محترم شما به‌صورت خاص و ویژه مورد توجه ما بوده و انجام مراحل مختلف طلاق توافقی توسط وکلای ما به نحوی مدیریت خواهد شد که کمترین تنش و استرسی معطوف به شما نگردد.

طلاق توافقی توسط دفتر وکالت تخصصی طلاق دارای مزایا و فواید زیر می‌باشد:

1-   انجام طلاق توافقی درزمانی کوتاه و بین 7 تا 10 روز کاری.

2-   انجام طلاق توافقی بدون درگیری و تنش بین مرد و زن و خانواده‌های ایشان.

3-   در کلیه مراحل ، از ابتدا تا جاری شدن صیغه طلاق نیاز به حضور موکل نمی‌باشد.

4-   وکلای ما به‌جای شما در جلسات مشاوره و حتی داوری شرکت خواهند کرد.

5-   صورت‌جلسه توافقات بین زوج و زوجه توسط وکیل تنظیم خواهد شد.

6-   تسهیل در کلیه امور و پیشبرد هرچه سریع‌تر طلاق توافقی به دلیل تجربه بالا و آشنایی کامل با رویه‌های مربوطه.

7-   حق‌الوکاله مناسب و متناسب با شرایط و توانایی شما در پرداخت.

8-   اخذ تصمیم نهایی قبل از اقدام به طلاق توافقی با مشاوره حقوقی رایگان توسط این سایت.

 در دفتر وکالت تخصصی طلاق انجام وکالت در طلاق توافقی و مشاوره حقوقی طلاق توافقی بصورت کاملا تخصصی توسط وکیل طلاق توافقی مجرب و با حق الوکاله منصفانه و قسطی انجام می گردد . البته لازم به ذکر است قبل از اخذ هر گونه تصمیم شما می توانید با مشاوره طلاق توافقی آنلاین نسبت به مشاوره حقوقی طلاق توافقی رایگان توسط وكيل خوب براي طلاق توافقي اقدام و مشاوره حقوقی طلاق توافقی اینترنتی بدون پرداخت هزینه وکیل برای طلاق توافقی و یا بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران و توسط امکانات همین سایت در کنارخود داشته باشید. شما نیز می تونید جهت مشاوره در مورد طلاق توافقی ضمن حضور در این دفتر وکالت با وكيل براي طلاق توافقي ملاقات داشته و نسبت به مشاوره طلاق توافقي با وکلای مجرب ما اقدام نمایید.

تکلیف وسایل زندگی بعد از طلاق توافقی

پرسش:

سلام ، اگه زن و شوهر با توافق از هم طلاق بگیرن وسایل زندگی به کدومشون میرسه؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام ، در هنگام طلاق مواردی که به‌عنوان جهیزیه است ، ازجمله وسایل تحت تملک زوجه می‌باشد و متعلق به ایشان است ، طبیعتاً مابقی اسباب و اثاثیه که توسط زوج تهیه‌شده متعلق به ایشان است.

ساقط کردن حق رجوع به مهریه در طلاق توافقی

پرسش:

من قبلا به همسرم حق طلاق دادم و الان ميخواهيم توافقى جدا بشيم. آيا بعد از طلاق همسرم ميتونه درخواست مهريه كنه (رجوع كنه)؟ چه مطلبى بايد در توافق نامه باشه تا ايشان نتونه مجددا درخواست مهريه كنه؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

سلام در طلاق توافقی همان‌طور که  از نامش مشخص است باید در تمام موارد توافق حاصل گردد. در مورد مهریه می‌توانید در  توافق‌نامه ذکر کنید  زوجه حق رجوع ما بذل را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

عدم توجه دادگاه به توافقات در هنگام طلاق توافقی

پرسش:

من به همسرم وکالت طلاق دادم ولی نوشتم به شرط 4ماه یک سکه ماطلاق گرفتیم و در گواهی عدم امکان سازش نوشته مهریه برابر رای شعبه3 که قبلن مهریه تعیین شده بود!

قاضی صادر کننده رای متن ومفاد اون وکالتنامه که دادم رو ننوشته! الان دارم برابر همون شعبه قبلی مهریه میدم! چطور میتونم از شر اون پرونده مهریه سابق خلاص بشم؟چون در اون پرونده توافق کردیم ماهانه ربع سکه طرح جدید ولی در طلاق توافقی قرار وشرط بر 4ماه یک سکه بوده که قاضی ننوشته؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام ، به دلیل عدم توجه دادرس به دلایل ابرازی دادخواست اعاده دادرسی تقدیم کنید.

اقدام زوجه برای طلاق با وکالت‌نامه حق طلاق و عدم رضایت زوج برای طلاق

پرسش:

سلام.یک سوال دارم بنده حق طلاق رو به خانومم دادم.ایشان به منزل پدری مراجعه نموده و پس از درگیری لفظی پشت تلفن که قبلا هم درگیری داشتیم پس از مشاجره قصد طلاق کرده اند و با وجود دو بچه هفت و پنج ساله مطمن هستم در اولین فرصت دادخواست طلاق میدهند با شناختی که از ایشان دارم سوال بنده این است که ایا ایشان میتوانند با وجود این دو بچه ، بدون رفتن به شورای حل اختلاف و جلسه سازش و طی مراحل مربوط به طلاق اقدام به طلاق کنند.من قصد طلاق ندارم و اشتباهات خودم رو کلا قبول دارم و شروع به رفع جدی انها نموده ام.ولی خانواد همسرم اجازه ملاقات یا صحبت را به اینجانب نمیدهند. من دوبار خانواده را فرستاده ام و ایشان هنوز عصبانی بودن و خیلی جدی فرمودن به منزل باز نمیگردنند.

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام ، مراحل و تشریفات مربوط به طلاق می‌بایست به‌طور کامل طی شود لیکن با توجه به وکالت‌نامه حق طلاق که زوجه دارد در صورت طی مراحل مربوطه ، گواهی عدم سازش جهت طلاق توسط دادگاه صادر خواهد شد . در خصوص فرزندان هم حضانت تا هفت‌سالگی با مادر و پس‌ازآن با پدر می‌باشد.

زیر مجموعه ها

هزینه وکیل برای طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکالت در طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وكيل براي طلاق توافقي ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)