تلفن تماس

26155991

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل طلاق توافقی و وکالت تخصصی

تخصص ما در "دفتر وکالت تخصصی طلاق" وکالت در کلیه دعاوی خانواده.

ازجمله مهم‌ترین مسائل در طلاق توافقی سرعت در انجام طلاق و کاستن از تنش بین زوجین است ، که با توجه به آشنایی کامل وکلای مجرب ما به مراحل قانونی طلاق توافقی و اشراف به فراز و نشیب‌های این مسیر به نحو شایسته به سرانجام خواهد رسید.

ما این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که تمامی حق‌وحقوق قانونی شما در طلاق توافقی موردتوجه ما بوده و با تمام توان در راستای احقاق حقوق شما در این راه گام خواهیم برداشت. حفظ آرامش شما و خانواده محترم شما به‌صورت خاص و ویژه مورد توجه ما بوده و انجام مراحل مختلف طلاق توافقی توسط وکلای ما به نحوی مدیریت خواهد شد که کمترین تنش و استرسی معطوف به شما نگردد.

طلاق توافقی توسط دفتر وکالت تخصصی طلاق دارای مزایا و فواید زیر می‌باشد:

1-   انجام طلاق توافقی درزمانی کوتاه و بین 7 تا 10 روز کاری.

2-   انجام طلاق توافقی بدون درگیری و تنش بین مرد و زن و خانواده‌های ایشان.

3-   در کلیه مراحل ، از ابتدا تا جاری شدن صیغه طلاق نیاز به حضور موکل نمی‌باشد.

4-   وکلای ما به‌جای شما در جلسات مشاوره و حتی داوری شرکت خواهند کرد.

5-   صورت‌جلسه توافقات بین زوج و زوجه توسط وکیل تنظیم خواهد شد.

6-   تسهیل در کلیه امور و پیشبرد هرچه سریع‌تر طلاق توافقی به دلیل تجربه بالا و آشنایی کامل با رویه‌های مربوطه.

7-   حق‌الوکاله مناسب و متناسب با شرایط و توانایی شما در پرداخت.

8-   اخذ تصمیم نهایی قبل از اقدام به طلاق توافقی با مشاوره حقوقی رایگان توسط این سایت.

 در دفتر وکالت تخصصی طلاق انجام وکالت در طلاق توافقی و مشاوره حقوقی طلاق توافقی بصورت کاملا تخصصی توسط وکیل طلاق توافقی مجرب و با حق الوکاله منصفانه و قسطی انجام می گردد . البته لازم به ذکر است قبل از اخذ هر گونه تصمیم شما می توانید با مشاوره طلاق توافقی آنلاین نسبت به مشاوره حقوقی طلاق توافقی رایگان توسط وكيل خوب براي طلاق توافقي اقدام و مشاوره حقوقی طلاق توافقی اینترنتی بدون پرداخت هزینه وکیل برای طلاق توافقی و یا بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران و توسط امکانات همین سایت در کنارخود داشته باشید. شما نیز می تونید جهت مشاوره در مورد طلاق توافقی ضمن حضور در این دفتر وکالت با وكيل براي طلاق توافقي ملاقات داشته و نسبت به مشاوره طلاق توافقي با وکلای مجرب ما اقدام نمایید.

منصرف شدن زوجه از طلاق توافقی

پرسش:

سلام ، من و همسرم پس از جر و بحث های زیاد و اختلافاتی که داشتیم بالاخره توافق کردیم که از هم جدا بشیم البته قرار شد همسرم هم از مهریه ش بگذره ، همه کارامون و کردیم ، داد گاه هم رای طلاق داد ولی نمیدونم چی شد زنم یهو منصرف شد از طلاق ، من الان نمیدونم چیکار کنم ، می تونم ازش شکایت کنم ؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام ، در طلاق توافقی هرکدام از زوجین در هر مرحله‌ای می‌توانند از طلاق و توافقات فی‌مابین منصرف شوند و زوج نمی‌تواند چون زوجه پشیمان شده از ایشان شکایت کند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه حق طلاق با مرد است ، می‌تواند دادخواست طلاق به دادگاه بدهد و  پس از سپری شدن مراحل مربوطه و پس از پرداخت حقوق مالی زوجه اقدام به طلاق نماید.

طلاق توافقی ازدواجی که در عراق ثبت شده

پرسش:

من پارسال با خانومم كه مقيم اروپاست در عراق ازدواج كرديم، اون به دلايل سياسي ممنوع الورود كشور ايرانه. ولي در اصل ايراني اصل هست.در عراق در دادگاه كاغذ بعنوان سند ازدواج دادن، الان هم يكسال  ميگذره ميخاهيم توافقي جدا بشيم، ايا ميتوانم در ايران كارهاي طلاق رو انجام بدم؟؟ اسم خانومم در شناسنامم نيست.

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام . با توجه به اینکه از طریق دادگاه عراق اقدام به ازدواج‌کرده‌اید می‌توانید طبق قوانین و مقررات همان کشور ( عراق ) درخواست طلاق داده و عمل نمایید . لازم به توضیح است اگر شما در ابتدا جهت ثبت ازدواج  به کنسولگری ایران در آن کشور مراجعه و ازدواج خود را طبق قوانین ایران ثبت کرده بودید ، ازنظر حقوق ایران زن و شوهر شناخته می‌شدید و برای طلاق ایرانی الزام داشتید تا از طریق دادگاه‌های خانواده در ایران اقدام نمایید.

گرفتن ماشین توقیف‌شده از بابت مهریه پس از طلاق توافقی

پرسش:

بنده خانمی هستم که دارم از همسرم جدا میشم.میخوایم طلاق توافقی بگیریم مهریه ام بخشیدم فقط یه ماشین با یه مبلغ ناچیز ازش توقیف کردم ماشین الان پارکینگه سوالم اینه که برای گرفتن ماشین باید چیکار کنم؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام . اگر ماشین توقیف‌شده است می‌بایست تا صورت پذیرفتن دیگر مراحل قانونی انتقال خودرو به شما منتظر باشید اگر در انتها ماشین تحویل شما نشد از طریق اجرای احکام جهت گرفتن ماشین اقدام نمایید.

پشیمانی از طلاق در لحظه آخر

پرسش:

سلام ، اگه خانومی  تو طلاق توافقی همه چیز رو بخشیده باشه و امضا کرده باشه و شوهرش هم امضا کرده باشه که طلاق میده وپروندشون تو پست قضایی باشه و شوهر بزنه زیر همه چی خانوم چیکار میتونه بکنه؟

پاسخ وکیل طلاق توافقی:

با سلام . راهکاری وجود ندارد ، تا زمان  امضا و قبل از ثبت طلاق در دفترخانه ، در صورت پشیمانی  هرکدام از زوجین فرآیند طلاق متوقف خواهد شد.

زیر مجموعه ها

هزینه وکیل برای طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکالت در طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وكيل براي طلاق توافقي ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)