تلفن تماس

26155991

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

مطالبه مهریه توسط وکیل مهریه چگونه است؟

یکی از خدمات حرفه‌ای ما در"دفتر وکالت تخصصی طلاق" مطالبه مهریه است

در مطالبه مهریه ، آشنایی زن به حق‌وحقوق خود و اقدام قانونی سریع و صحیح در کمال آرامش مهم‌ترین عوامل در طرح دادخواست مربوطه می‌باشد. شما با مراجعه به دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات و مشاوره با وکلای مجرب ما ، ضمن عقد قرارداد منصفانه ، این اطمینان خاطر را خواهید داشت که تمامی حق‌وحقوق قانونی شما در پرونده لحاظ شده و از تمام تجارب گذشته خود استفاده خواهیم کرد تا بهترین نتیجه  حاصل گردد.

وکلای ما باتجربه بالایی که در پرونده‌های مشابه دارند سرعت پیشرفت پرونده را بسیار بالابرده و با استفاده از مواد و ابزار قانونی مربوطه مانع هرگونه تضییع حق توسط مرد و یا رفتار غیرقانونی ایشان می‌گردند.

مطالبه مهریه توسط دفتر وکالت تخصصی طلاق دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   ارائه دادخواست مطالبه مهریه به‌صورت تخصصی به دادگاه

2-   حضور وکیل در جلسه دادرسی بجای شما 

3-   اقدام سریع جهت توقیف اموال مرد در صورت عدم پرداخت مهریه طبق قانون

4-   اخذ حکم جلب مرد درصورتی‌که مرد نسبت به پرداخت مهریه طبق قانون اقدام ننماید

5-   گرفتن مأمور کلانتری توسط وکیل و جلب مرد توسط وکیل

6-   ممنوع‌الخروج کردن مرد به‌سرعت و بدون اتلاف وقت

7-   سرعت بیشتر در پیشبرد پرونده و مطالبه مهریه در حداقل زمان ممکن

8-   حق‌الوکاله منصفانه و پرداخت آن به‌صورت قسطی در طول انجام پرونده

9-   امکان طرح پرسش از شما و پاسخگویی توسط وکلای ما توسط امکانات رایگان این سایت

 مشاوره مهریه در سایت دفتر وکالت تخصصی طلاق به‌صورت اینترنتی و آنلاین و بدون هزینه وکیل برای مهریه می‌باشد. در مشاوره حقوقی مهریه رایگان ، مشاوره مهریه آنلاین و مشاوره حقوقی مهریه اینترنتی ، یک وکیل خوب برای مهریه در کنار شما بوده و وکیل مهریه مجرب یا به دیگر سخن بهترین وکیل مهریه در تهران ، نسبت به پاسخگویی به سؤالات شما در خصوص مهریه اقدام خواهد کرد. مشاوره در مورد مهریه در محل دفتر وکالت تخصصی طلاق با گرفتن وکیل برای مهریه امکان‌پذیر بوده که در این حالت وکیل برای مهریه پس از مشاوره حقوقی مهریه با هزینه وکالت مهریه و حق‌الوکاله مهریه منصفانه و حتی به‌صورت قسطی و مرحله ای اقدام به انجام پرونده خواهد نمود.

درخواست ازدواج مجدد از سوی زوج پس از اجرا گذاشتن مهریه و ترک منزل زوجه

پرسش:

سلام خانمم مهريه اش را اجرا گذاشته و حاضر به برگشت نيست يك بچه نه ساله دارم  ، آيا ميتوانم ازدواج مجدد كنم ؟ همسرم در تمكين محكوم شده ولي دادگاه اجازه ازدواج بخاطر حقوقم نمي دهد چيكار بايد انجام دهم؟

پاسخ وکیل مهریه:

با سلام ، تنها محکومیت زوجه در دعوی تمکین مجوز ازدواج مجدد نیست و شرایط مالی مساعد نیز از شرایط اساسی می‌باشد، لکن در صورت مشخص شدن تکلیف پرداخت مهریه ، درصورتی‌که پرداخت اقساط مهریه منافاتی با پرداخت هزینه‌های زوجه دوم نداشته باشد دادگاه حکم به ازدواج مجدد خواهد داد.

کم کردن مقداری از مهریه در قبال حق تحصیل زوجه

پرسش:

از چه طریق امکانش هست زن بعد از عقد مهریه اش را کم کند و در مقابل حق تحصیل را بگیرد؟ با هم توافق کردند ولی دفتر خانه ها چنین کاری رو انجام نمی دن.

پاسخ وکیل مهریه:

بعد از عقد زن و شوهر می‌توانند توافق کنند و خانم ضمن اقرار و تنظیم اقرارنامه محضری در دفتر اسناد رسمی می‌تواند بخشی از مهریه خود را به مرد هبه کند و اقرار نماید دیگر ادعایی نسبت به آن نداشته باشد.

در مورد حق تحصیل ازنظر قانونی هیچ ممانعتی از جانب مرد نمی‌تواند باشد و  نص قانونی در خصوص ممانعت و محروم نمود‌ن زوجه از تحصیل  از جانب مرد وجود ندارد.

زندان رفتن زوج به دلیل عدم پرداخت اقساط مهریه

پرسش:

سلام یه سوال دارم اگه خانمی قسمتی از مهرشو ببخشه تا باقی مونده مهر به اندازه 110 سکه شود وشوهر توان پرداخت نداشته باشد آیا شوهر به زندان میرود؟

پاسخ وکیل مهریه:

در صورت درخواست اعسار از سوی زوجه ، اگر پس از مشخص شدن مبلغ پیش‌پرداخت و اقساط نسبت به پرداخت به‌موقع آن‌ها اقدام ننماید با درخواست زوجه ، زوج به زندان می‌رود.

توقیف سه دانگ خانه متعلق به زوجه در قبال مهریه

پرسش:

سلام آیا همسری  که تنها دارایی او ملک مشترک با زوجه است برای پرداخت مهر و اجرت ایا میتوان برای فروش ۳ دانگی که بنام زوج است اقدام کرد؟چون طبق درامد زوج اگر مهریه قسط بندی شه سالهای متمادی بعد از طلاق طول میکشه تا پرداخت بشه با قسطی که دادگاه تعیین کرده.

پاسخ وکیل مهریه:

با سلام از طریق مراجعه به ثبت ضمن معرفی 3 دانگ ملک زوج به‌عنوان دارایی وی نسبت به توقیف سهم ایشان اقدام نماید ، البته درصورتی‌که جزو مستثنیات دین نباشد.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)