تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

تنفر از شوهر,تنفر از همسر

سؤالات متداول در خصوص تنفر از شوهر به شرح زیر می‌باشد:

در صورت تنفر از شوهر چه باید کرد؟  در صورت تنفر از همسر چه باید کرد ؟  نفرت از شوهر به چه صورت است؟  تنفر از زن به چه نحو است؟

در قانون مدنی در خصوص تنفر از شوهر راهکاری برای زن مشخص‌شده است که در صورت محقق شدن آن طلاق زن و مرد صورت خواهد گرفت و آن طلاق خلع و مبارات است که نوعی طلاق با توافق طرفین است. در طلاق خلع و مبارات زن مالی به شوهر می‌دهد و از این راه موافقت او را برای طلاق جلب می‌کند. طلاق خلع بر اساس کراهت زن واقع می‌شود و مالی که در آن زن به شوهر درازای طلاق می‌دهد ممکن است به‌اندازه مهر یا کمتر یا بیشتر از آن باشد (مواد ۱۱۴۶ و ۱۱۴۷ قانون مدنی).

حال ممکن است این بیزاری و تنفر دوطرفه باشد یعنی زن و مرد هر دو راضی به ادامه زندگی نبوده و نسبت به هم تنفر دارند . در این حالت نیز راهکار همان راهکار فوق‌الذکر‌است با این تفاوت که مقدار مالی که زن به مرد می‌دهد محدودشده و نهایتاً به مقدار مهریه و کمتر از آن می‌باشد و به آن طلاق مبارات گویند . لازم به ذکر است غالب طلاق‌های توافقی با توجه به اینکه نارضایتی از سوی هم زوج و هم زوجه می باشد جزو این دسته به شمار می‌آیند.

تنفر از شوهر,تنفر از همسر

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما