تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

جستجوی وکیل در تهران

با توجه به زندگی شهرنشینی و بروز بیشتر اختلافات و دعاوی در کشمکش زندگی روزمره  ، برای یک‌بار هم که شده برای هر شهروند تهرانی تصمیم به مشاوره با یک وکیل و بالطبع آن جستجوی وکیل در تهران قابل‌تصور است . بدین منظور یکی از راه‌های جستجوی وکیل استفاده از شبکه جهانی اینترنت است که شمارا یاری می‌رساند تا به‌صورت دسته‌بندی و با آگاهی از نوع فعالیت و تخصص هر وکیل یا دفتر وکالت بهترین نتیجه برای شما حاصل شود .

در این راستا به استحضار می‌رساند دفتر وکالت تخصصی طلاق با توجه به عملکرد تخصصی درزمینهٔ دعاوی طلاق و خانواده ، آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت  به‌صورت تخصصی در دعاوی طلاق ، طلاق توافقی ، مهریه ، نفقه ، تمکین ، اعسار ، حضانت و همچنین دعاوی خاص خانواده می‌باشد.

 

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)