تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

متن صیغه نامه موقت

سؤالات متداول در خصوص متن صیغه نامه به شرح زیر می‌باشد:

متن صیغه نامه چگونه است؟  متن صیغه نامه موقت چگونه است؟  نمونه سند ازدواج موقت به چه صورت است؟  نمونه فرم ازدواج موقت به چه نحو است؟

فصل ششم قانون مدنی جمهوری اسلامی در رابطه با نکاح منقطع می‌باشد ، لذا با توجه به قانونی بودن عقد موقت می‌بایست تمهیدات قانونی جهت ثبت آن بکار برد . طبق آنچه در قسمت‌های قبل ذکر شد ، در صورتی نکاح منقطع جنبه حقوقی و قانونی دارد که به‌صورت محضری واقع شود و دارای صیغه نامه رسمی باشد. البته ثبت کتبی صیغه نامه عادی با حضور شهود واجد شرایط نیز در محاکم قابل استناد است که البته صحت آن جهت تائید دادگاه موردبررسی قرار خواهد گرفت .

حال ما در اینجا ابتدا متن صیغه نامه موقت و نمونه سند ازدواج موقت که در دفاتر رسمی ازدواج تهیه می‌شود را ارائه می‌نماییم که به آن اصطلاحاً عقدنامه انقطاعی شرعی می‌گویند . لازم به ذکر است در این حالت با توجه به رسمی بودن صیغه نامه ، در صورت حاصل شدن فرزند ، حق‌وحقوق فرزندان از قبیل نفقه ، حضانت فرزند توسط پدر و ارث ضایع نمی‌گردد.

متن صیغه نامه موقت

 

متن صیغه نامه موقت دو

البته غالباً واقعه ازدواج موقت توسط زوج و زوجه به‌صورت رسمی ثبت نمی‌شود لیکن بهتر است این امر در قالب یک فرم عادی و با حضور شهود ثبت شود تا بتوان در آینده و در صورت بروز مشکلات قانونی به آن استناد کرد . در زیر یک نمونه فرم ازدواج موقت عادی که با حضور شهود واجد شرایط تنظیم و ثبت کتبی می‌شود را می‌آوریم .

متن صیغه نامهدادخواست ثبت صیغه نامه موقت

 

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما