تلفن تماس

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل حضانت و وکالت

ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت جهت دعاوی حضانت توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

حضانت در درجهٔ اول حق و تکلیف طبیعی و قانونی پدر و مادر است که طفل را به دنیا آورده‌اند. این تکلیف تا زمانی که طفل به سن بلوغ نرسیده باقی است. مسئله‌ای که در اینجا مطرح می‌شود آن است که آیا در دوره‌ای که پدر و مادر جدا از هم زندگی می‌کنند و یا ازدواج مجدد می‌کنند آیا ازلحاظ حضانت برابرند یا یکی را بر دیگری حق تقدم دارد.

با توجه به توضیحات کامل در خصوص حضانت در بخش‌های مربوطه به این نکته بسنده می‌کنیم که طبق ماده ۱۱۶۹ اصلاحی سال 1382 ، حضانت و نگهداری طفلی که مادر و پدر او جدا از یکدیگر زندگی می‌کنند، مادر تا سن ۷ سالگی اولویت دارد و پس‌ازآن حضانت با پدر است. البته این ماده‌قانونی دارای تبصره است که عنوان می‌دارد در صورت مخالف بودن هر یک از پدر و مادر با آن ، حضانت طفل با رعایت مصلحت کودک به تشخیص دادگاه است.

وکالت جهت دعاوی حضانت توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   دوری پدر و یا مادر از ناملایمات احتمالی موجود در پرونده و کاهش استرس ناشی از دعاوی حضانت بر فرزندان .

2-   انجام پرونده به‌صورت کاملاً حرفه‌ای توسط وکلای مجرب و باتجربه ، در راستای نیل به اهداف مدنظر موکل ، طبق قانون .

3-   سرعت بیشتر در پیشبرد پرونده.

4-   توجیه قانونی شما توسط وکیل باسابقه و بالطبع آن رفتار قانونی و متناسب شما در طول پرونده .

5-   حق‌الوکاله مناسب و منصفانه .

6-   خدمات مشاوره اینترنتی رایگان به‌صورت تخصصی.

 

در دفتر وکالت تخصصی طلاق مشاوره حقوقی حضانت بدون هزینه وکالت حضانت و به‌صورت مشاوره حقوقی حضانت رایگان از طریق این سایت امکان‌پذیر می‌باشد . در این روش ، مشاوره در مورد حضانت به‌صورت مشاوره حقوقی حضانت اینترنتی صورت می‌پذیرد . گرفتن وکیل برای حضانت با حق‌الوکاله حضانت منصفانه با حضور شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق توسط وکیل برای حضانت ( وکیل حضانت ) و مشاوره حضانت تخصصی انجام می‌شود . فقط مجدداً یادآور می‌شود که مشاوره حضانت آنلاین از طریق این سایت و توسط وکیل خوب برای حضانت و یا بهتر بگوییم بهترین وکیل حضانت در تهران بدون هزینه وکیل برای حضانت قبل از هر اقدامی شما را در راستای اخذ تصمیم مناسب یاری می‌رساند.

پیدا کردن وکیل

پیدا کردن وکیل

حق حضانت فرزند تابع قوانین حقوقی خاص خود است که استفاده از مواد قانونی به‌جا و درست ، حصول نتیجه مدنظر را با درصد بالایی تضمین می‌کند . لازمه این پیروزی پیدا کردن وکیل باتجربه و آشنا به قوانین حضانت است . وکیل حضانت مجرب ما در این دفتر وکالت تخصصی ، در کنار شما جزییات پرونده حضانت را بررسی می‌کند و با ارائه راهکارهای ویژه مسیر پرونده را هموار و موجبات پیروزی در پرونده را فراهم می‌کند. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا مطالب حقوقی مربوط به حضانت را در سایت مطالعه نمایید تا با آگاهی حقوقی به تعداد جلسات مشاوره‌ای کمتری نیاز باشد.

وکیل خانم در تهران

وکیل خانم در تهران

در ارائه خدمات وکالت ، به‌منظور حق حضانت فرزند در بیشتر موارد ، مادر به دنبال گرفتن حق حضانت فرزند بوده و غالب پرونده‌های حقوقی مطرح‌شده از طرف مادر در مراکز قضایی مطرح می‌شود . ازاین‌رو مادران در بیشتر موارد تمایل دارند که پرونده حق حضانت فرزند ، توسط وکیل خانم در تهران پیگیری و به سرانجام برسد.  ما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با بهره جستن از بهترین وکلای خانم متخصص درزمینهٔ حضانت ، این امکان را فراهم کرده‌ایم تا پرونده‌های حضانت در صورت تمایل به وکیل حضانت خانم ارجاع شود تا در طول پرونده مادران با آرامش بیشتر در جریان پیشرفت پرونده قرار گیرند. 

شماره وکیل رایگان

شماره وکیل رایگان

در خصوص مشاوره رایگان ، شاید این دفتر وکالت تخصصی از معدود دفاتر حقوقی باشد که در تمامی انواع مشاوره حقوقی ارائه خدمات می‌نماید . شما در دعاوی مربوط به حضانت می‌توانید جهت ارتباط با وکیل حضانت با شماره وکیل رایگان ما تماس برقرار کنید و یا از طریق تلگرام سؤال و پرسش حقوقی خود را با وکلای ما در میان بگذارید . ما پس از ارسال سؤال شما ، آن را به بخش مربوطه عودت داده و وکلای ما در بخش حضانت در مدتی کوتاه پاسخ را برای شما ارسال می‌نمایند. حق حضانت فرزند با این دفتر وکالت و از طریق مواد قانونی و تجربه بالای وکلای ما به‌آسانی قابل دست یافتن خواهد بود.

بهترین وکیل حضانت در تهران

دعاوی حضانت در محاکم شاید ازجمله معدود دعاوی باشد که خردسالان و کودکان در آن مطرح هستند و احتمال آسیب رسیدن روحی و روانی برای آن‌ها از همه بیشتر است . لذا می‌بایست بیشترین دقت توسط پدر و مادر صورت پذیرد تا تنش‌های ناشی از طلاق کمترین تأثیر مخرب را روی آن‌ها بگذارد. البته نمی‌توان از این موضوع غافل شد که درهرصورت و طی هر حکمی که دادگاه برای حضانت فرزند می‌دهد باز او از وجود یکی از پدر یا مادر در زندگی کم‌بهره است و این موضوع او را متضرر می‌کند . در قوانین این موضوع موردتوجه قرارگرفته است و مفاد قانونی به ترتیبی وضع‌شده است که کودک حتی‌الامکان متحمل کمترین خسران از بابت عدم حضور مادر و پدر شود ، که البته حضور وکیل مجرب و متخصص در این زمینه می‌تواند بسیار مفید فایده باشد. ما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با بهره‌گیری از  بهترین وکیل حضانت در تهران تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با تمام توان ، در مسیر حفظ حق‌وحقوق قانونی فرزند شما گام برداریم.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)