تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

وکیل دادگاه خانواده و اعطای وکالت

جهت اعطای وکالت به وکلای مجرب این دفتر ، شما می‌توانید نسبت به رزرو وقت از طریق شماره تماس 88402099-021 اقدام نمایید. به‌منظور راحت‌تر شدن امکان حضور موکلان محترم و برقراری ملاقات حضوری با وکلای تخصصی ما ، امکان حضور در دفتر وکالت شرق تهران و هم در دفتر وکالت ما در غرب تهران مهیا می‌باشد .

در اهمیت خانواده و تلاش برای رفع مشکلات خانوادگی بدون تنش و با کمترین ناراحتی در اثر آن بر ساختار تربیتی کودکان می‌توان گفت هیچ کانونی مانند کانون خانواده نمی‌تواند تربیت عاطفی کودک را عهده‌دار شود و در رشد عواطف و احساسات و حتی نیروی عقلی طفل نقشی را که شایسته و بایسته است ایفاء کند. در این زمینه مطالعاتی صورت گرفته و به‌ویژه در مورد کودکانی که در جریان جنگ جهانی دوم بی‌سرپرست شده و نگاهداری و تربیت آنان به پرورشگاه‌ها سپرده‌شده بود، بررسی‌های انجام‌یافته حاکی از این است که کودکانی که در این مؤسسات پرورش می‌یابند ازلحاظ عواطف و احساسات و نیروی عقلی نسبت به کودکان تربیت‌شده در خانواده کمبودهایی دارند و این کمبودها در اطفالی که بیش از یک سال دارند تجلی می‌کند. از این بررسی‌ها می‌توان چنین نتیجه گرفت که تنها یک خانواده منسجم ، سالم و بدون تنش ، توان به شکوفا رساندن را برای کودکان محیا خواهد کرد.

وکیل دادگاه خانواده

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما