تلفن تماس

26155991

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل اعسار جهت دادخواست اعسار

ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت جهت دادخواست اعسار توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

طبق قانون هرگاه مرد در دعاوی مربوط به پرداخت مهریه محکوم‌ به پرداخت آن شود و پرداخت مهریه را بپذیرد ولی تقاضای مهلت یا تقسیط و یا ادعای اعسار داشته باشد ، دادگاه در اجرای رأی وحدت رویه شماره 722 مورخه 13 / 10 / 1390 هیئت عمومی دیوان عالی کشور نسبت به رسیدگی توأمان دادخواست مطالبه مهریه توسط زن و دادخواست اعسار توسط مرد و صدور حکم مقتضی اقدام می‌نماید.

طبق تعریف در قانون جدید ، معسر به فردی اطلاق می‌شود که هرچند ضمن دارا بودن منزل و آذوقه در حد متعارف و همچنین اسباب وسایل موردنیاز زندگی و کار ، قادر به پرداخت دیون خود نباشد.

وکلای مجرب ما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با آشنایی کامل به مواد قانونی ، این اطمینان خاطر را به شما خواهند داد با زمان‌بندی صحیح و طی مسیر درست ، امکان پرداخت قسطی مهریه را متناسب با شرایط پرداخت شما برایتان فراهم می‌نمایند.

 

وکالت جهت اعسار  توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   عدم نگرانی و استرس از بابت حکم جلب و حتی ممنوع‌الخروجی از کشور

2-   تنظیم و ارائه دادخواست اعسار به‌صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای با لحاظ نمودن تمام ظرایف و مواد قانونی و پیشبرد پرونده با سرعت‌بالا

3-   اطمینان خاطر از حصول نتیجه با توجه به تجربه بالای وکلای ما در پرونده‌های مشابه

4-   عدم نیاز به حضور مرد در دادگاه و حضور وکیل مجرب در تمامی مراحل

5-   حق‌الوکاله مناسب و حتی قسطی متناسب با پیشرفت پرونده

6-   مشاوره اینترنتی رایگان و اطلاع از شرایط و مواد قانونی مربوطه به‌صورت رایگان از طریق این سایت

از طریق همین سایت و قبل از حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق مشاوره حقوقی اعسار به‌صورت مشاوره حقوقی اعسار رایگان و بدون هزینه وکالت اعسار در خصوص اعسار امکان‌پذیر است. لیکن حتی مشاوره در مورد اعسار به‌صورت حضوری در دفتر وکالت تخصصی طلاق با هزینه وکیل برای اعسار جهت گرفتن وکیل برای اعسار با حق‌الوکاله اعسار منصفانه خواهد بود . وکیل برای اعسار پس از مشاوره اعسار آنلاین با وکیل اعسار مجرب و مشاوره حقوقی اعسار اینترنتی جهت انجام پرونده در کنار شما خواهد بود که البته بهترین وکیل اعسار در تهران می‌باشد . مشاوره اعسار توسط وکیل خوب برای اعسار صورت خواهد پذیرفت.

وکیل پایه 1 دادگستری

ازجمله راهکارهای مطمئن ، سریع و رایج در کل دنیا و همچنین ایران در برخورد با پرونده‌های حقوقی ، بهره جستن از وکیل مجرب و باسابقه مرتبط در دعاوی می‌باشد . در ایران طی مکانیسم موجود در خصوص احراز صلاحیت وکالت ، افرادی که موفق به اخذ مدرک لیسانس در رشته حقوق می‌شوند می‌توانند با شرکت در آزمون مربوطه و طی مراحل کارآموزی به‌عنوان وکیل پایه 1 دادگستری در دعاوی مختلف ارائه خدمات نمایند .

ما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با بهره جستن از مجرب‌ترین وکلا در کلیه دعاوی و ازجمله وکیل اعسار باسابقه ، بهترین مسیر را جهت نیل به پیروزی در پرونده طی خواهیم نمود.

وکیل دعاوی

ما مفتخر هستیم در طول مدت‌زمان ارائه خدمات خود به‌عنوان تنها مرکز تخصصی دعاوی خانواده و طلاق ، دارای بالاترین میزان پیروزی در پرونده‌های حقوقی خانواده و بالطبع آن بیشترین رضایت‌مندی مشتری هستیم و دلیل آن را ارائه خدمات صادقانه توسط وکیل دعاوی در کلیه دعاوی خانواده و طلاق دانست . شما می‌توانید در مواجه با دعاوی مالی که منجر به پرداخت مبالغ مهریه یا نفقه ، اجرت المثل و غیره می‌گردد با مراجعه به این دفتر وکالت تخصصی و اعطای وکالت به وکیل اعسار نسبت به تقسیط مبلغ بدهی خود و تغییر در شرایط پرداخت مطابق با آنچه در توان مالی شما هست اقدام شود.

مشاوره با وکیل آنلاین

ازنظر پیشرفت علم و فنّاوری در دوره‌ای به سر می‌بریم که سرعت پیشرفت فناوری‌های نوین نسبت به دیگر علوم سبقت‌گرفته و بر روی دیگر علوم تأثیر گذاشته است . درگذشته افزایش علم و  آگاهی حقوقی به سهولتی که اکنون است نبوده ، لیکن امروزه افزایش امکانات ارتباطی و فضای گستره مجازی این امکان را فراهم کرده است تا به‌آسانی سطح علم و دانش در زمینه‌های مختلف و ازجمله علم حقوق ارتقاء یابد و دراین‌بین ارتباط با وکلا به‌دشواری گذشته نباشد. این دفتر وکالت تخصصی با استفاده از بستر فضای مجازی این امکان را ایجاد کرده است که مشاوره با وکیل آنلاین فراهم گردد و در خصوص درخواست اعسار و مواد قانونی مربوطه با بهره جستن از وکیل اعسار بهترین راهکار در پیش پای ایشان قرار گیرد.

وب سایت وکیل

ما در این وب سایت وکیل ، سعی خود را نموده‌ایم تا به ذکر موضوعات حقوقی که غالباً در سطح جامعه مطرح است بپردازیم . ما با بررسی جامعه‌شناسی در خصوص مسائل و پرسش‌های حقوقی درزمینهٔ خانواده به تحلیل موارد حقوقی و ارائه راهکارهای مربوطه بر اساس آخرین قوانین خانواده توسط وکلای مجرب دفتر وکالت تخصصی طلاق اقدام نموده‌ایم . شما می‌توانید با مراجعه به قسمت‌های مختلف سایت و مطالعه زیرمجموعه‌های مربوطه ، دانش حقوقی خود را افزایش داده و در صورت داشتن پرسش حقوقی از محلی که در پایین هر صفحه قرار دارد پرسش حقوقی خود را با وکیل اعسار مطرح نمایید تا پاسخ درزمانی کوتاه برای شما ارسال گردد.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)