تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

درخواست طلاق از طرف شوهر,دادخواست طلاق از طرف مرد,درخواست طلاق از طرف مرد

سؤالات متداول در خصوص درخواست طلاق از طرف شوهر به شرح زیر می‌باشد:

درخواست طلاق از طرف شوهر چگونه است؟  درخواست طلاق از طرف مرد چگونه است؟  دادخواست طلاق از طرف مرد به چه صورت است؟  تقاضای طلاق از طرف مرد به چه نحو است؟  راه‌های طلاق دادن زن چطور است؟  نحوه طلاق دادن زن چگونه است؟  مراحل دادخواست طلاق از طرف مرد به چه روش است؟  نمونه دادخواست طلاق از طرف زوج چیست؟  درخواست طلاق مرد چگونه است؟  مراحل طلاق توسط مرد چیست؟  مراحل طلاق دادن زن به چه صورت است؟  دادخواست طلاق از طرف زوج چگونه است؟

همان‌طور که در بخش‌های قبلی به آن اشاره شد ، به‌منظور درخواست طلاق از طرف مرد ، ضمن تکمیل   برگ دادخواست به دادگاه عمومي جهت درخواست صدور گواهي عدم امكان سازش ، مرد می‌بایست به همراه مدارک موردنیاز ازجمله عقدنامه و مدارک شناسایی به دادگاه خانواده مراجعه و نسبت به تحویل آن‌ها اقدام نماید .  که در این حالت دادگاه به صدور گواهی عدم امکان سازش اقدام می‌کند. لیکن در کلیه موارد درخواست طلاق، به‌جز طلاق توافقی، دادگاه باید به‌منظور ایجاد صلح و سازش موضوع را به داوری ارجاع کند. دادگاه در این موارد باید با توجه به نظر داوران رأی صادر و چنانچه آن را نپذیرد، نظریه داوران را با ذکر دلیل رد کند.

فرم خام درخواست صدور گواهي عدم امكان سازش در زیر ارائه‌شده است که شما می‌توانید جهت راهنمای تکمیل آن به بخش دادخواست طلاق مراجعه نمایید.

دادخواست طلاق از طرف مرد

جهت استفاده از فرم بالا می‌توانید ابتدا تصویر فوق را در رایانه خود ذخیره نموده و سپس بر روی کاغذ سایز A4 پرینت نمایید.

درخواست طلاق از طرف شوهر ، درخواست طلاق از طرف مرد ، دادخواست طلاق از طرف مرد ، تقاضای طلاق از طرف مرد

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما