تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

فرم دادخواست اعسار از پرداخت محکوم به

به‌منظور دادخواست اعسار از پرداخت محکوم به می‌بایست درخواست خود را در قالب برگ دادخواست به دادگاه عمومي که فرم خام آن در زیر می‌باشد تکمیل و ارائه نمایید . بدین منظور می‌توانید محل‌های خالی را مطابق فرمت ذیل پر نمایید.

جهت استفاده از نمونه دادخواست اعسار از پرداخت محکوم به می‌توانید ابتدا تصویر ذیل را در رایانه خود ذخیره نموده و سپس بر روی کاغذ سایز A4 پرینت نمایید.

 نمونه دادخواست اعسار از پرداخت محکوم به

راهنمای تکمیل نمونه دادخواست اعسار از پرداخت محکوم به

رياست محترم مجتمع قضايي نام دادگاه عمومی شهرستان محل صدور حکم محکومیت 

با سلام احتراماً به استحضارمي رساند:

 

این‌جانب حسب دادنامه شماره شماره دادنامه‌ای که طی آن محکوم‌به پرداخت‌شده‌اید مورخ تاریخ دادنامه‌ای که طی آن محکوم‌به پرداخت‌شده‌اید صادره از شعبه نام شعبه‌ای که حکم پرداخت را برای شما صادر کرده دادگاه عمومي شهرستان به پرداخت مبلغ میزان مبلغی که محکوم‌به پرداخت آن شده‌اید ريال در حق آقاي/ خانم نام فردی که محکوم‌شده‌اید به آن فرد مبلغی را پرداخت کنید محكوم گردیده‌ام نظر به مشكلات متعدد/ عدم دسترسي با توجه به مستندات تقديمي صدور حكم به اعسار از پرداخت مبلغ محكومٌ به/ تقسيط مبلغ محكومٌ به مستنداً به ماده 3 قانون نحوه اجراي محکومیت‌های مالي 1377 مورد استدعاست.

وکیل اعسار از پرداخت محکوم به

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما