تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل حقوقی

امکان وکیل مشاوره تلفنی در طول انجام پرونده به‌صورت تخصصی توسط وکیل تهران و وکیل حقوقی صورت خواهد پذیرفت. جستجوی وکیل دادگستری شاید همیشه نتیجه مطلوب را برای شما در برنداشته باشد. لیکن در این دفتر حقوقی امکاناتی ازجمله مشاوره وکیل رایگان موجود بوده و در طول پرونده شما با داشتن تلفن وکیل ( شماره وکیل دادگستری )  مشاوره تلفنی با وکیل مجرب و باسابقه خواهید داشت از طریق این شماره وکیل رایگان که یک وکیل خوب در تهران می‌باشد ، مشاوره رایگان وکیل ( وکیل مشاور ) توسط یکی از بهترین وکلای تهران برای شما مهیا بوده و مشاوره تلفنی وکیل توسط وکیل مجرب انجام خواهد پذیرفت . ازجمله امکانات دفتر وکالت تخصصی طلاق وکیل حقوقی آنلاین بوده که این وكيل حقوقي به‌عنوان بهترین وکیل ایران و وکیل دادگستری پایه یک می‌باشد.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)