تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی

این دفتر وکالت به‌طور تخصصی و کاملاً حرفه‌ای تمامی دعاوی مربوط به خانواده ازجمله طلاق ، طلاق توافقی ، مهریه ، نفقه ، اعسار ، تمکین ، حضانت و همچنین دعاوی مربوط به روابط نامشروع را تحت پوشش مشاوره و وکالت قرار می‌دهد. در مواجه با دعاوی خانواده ، تصمیم‌گیری در رابطه بااینکه به کجا مراجعه کنیم که بهترین نتیجه حاصل شود و یا اینکه در ابتدا و بدون هزینه از طریق چه مرکزی بهترین مشاوره حقوقی را انجام دهیم و درنهایت پرونده حقوقی خود را از طریق کدام دفتر وکالت به بهترین وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی ارجاع دهیم ، کاری ساده و بدون چالش خواهد بود زیرا وکلای مجرب ما در این دفتر وکالت تخصصی ، با بالاترین تجربه درزمینهٔ دعاوی مشابه در کنار شما خواهند بود.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)