تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

پاسخ به پرسشهای ارسالی توسط وکیل اجرت المثل

موضوع : زمان مطالبه اجرت المثل از شوهر طبق قانون

پرسش:

سلام ، من و شوهرم مشکلات زیادی داریم و زندگی مشترک برام غیر ممکن شده ، برای همین من درخواست طلاق دادم ولیکن دادگاه قبول نکرد . الان میخوام اگه طلاقمم نده ولی تمام حقوق مالی که دارم رو ازش بگیرم ، سوالم اینه که اجرت المثل را می تونم قبل از طلاق از طریق دادگاه درخواست کنم.

پاسخ وکیل اجرت المثل:

سلام ، بله ، طبق تبصره الحاقی به ماده (336) قانون مدنی ، چنانچه زوجه کارهایی را که شرعاً به عهده وی نبوده و عرفا برای آن کار اجرت‌المثل باشد، به دستور زوج و با عدم قصد تبرع انجام داده باشد و برای دادگاه نیز ثابت شود، دادگاه اجرت‌المثل کارهای انجام‌گرفته را محاسبه و به پرداخت آن حکم می‌نماید و مطالبه آن اختصاص به مورد طلاق ندارد و این‌یک قاعده عمومی است.

وکیل اجرت المثل و وکالت در دعاوی

ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت جهت مطالبه اجرت المثل توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

طبق قانون ، چنانچه زن کارهایی را که شرعاً به عهدهٔ وی نبوده و عرفا برای آن کارها در جامعه  اجرت پرداخت می‌شود ، به دستور مرد و با عدم قصد انجام رایگان آن انجام داده باشد و برای دادگاه نیز این امر ثابت شود، دادگاه اجرت‌المثل ( اجرت یا دستمزد ) کارهای انجام‌گرفته را محاسبه و مرد را به پرداخت آن محکوم می‌نماید.

باملاحظه این ماده‌قانونی نکات زیادی مشخص و واضح می‌گردد که شاید عمدتاً موردتوجه واقع نگردد . وکلای ما در دفتر وکالت تخصصی طلاق به‌صورت کاملاً حرفه‌ای به این حق‌وحقوق زوجه واقف بوده و در مسیر پرونده‌های مربوط به مطالبه اجرت‌المثل بهترین و سریع‌ترین راه را جهت مطالبه اجرت‌المثل می‌پیمایند.

وکالت جهت مطالبه اجرت‌المثل توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   مشاوره کاملاً حرفه‌ای جهت آشنایی شما با حق‌وحقوق قانونی خود و ارائه راهکارهای قانونی جهت مطالبه آن.

2-   ارائه دادخواست اجرت‌المثل به دادگاه با لحاظ نمودن تمامی نکات و جزییات قانونی.

3-   اطمینان خاطر از موفقیت در مطالبه اجرت‌المثل با توجه به حضور وکلای مجرب در دادگاه.

4-   اعمال راهکارهای قانونی مثل توقیف مال و حتی جلب مرد جهت پرداخت اجرت‌المثل .

5-   حق‌الوکاله متعادل و منصفانه.

6-   مشاوره اینترنتی رایگان از طریق سایت اینترنتی.

 قبل از حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق شما می‌توانید مشاوره اجرت‌المثل آنلاین را با بهترین وکیل اجرت المثل در تهران و بدون حق‌الوکاله اجرت‌المثل از طریق همین سایت انجام دهید . در صورت حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق جهت مشاوره و اعطای وکالت به وکلای مجرب ما هزینه وکیل برای اجرت‌المثل به‌صورت منصفانه و متناسب با شرایط پرداخت شما می‌باشد . گرفتن وکیل برای اجرت‌المثل ( اجرت‌المثل ایام زناشویی ) به همراه مشاوره در مورد اجرت‌المثل با بهترین وکیل برای اجرت‌المثل بوده که هزینه وکالت اجرت‌المثل جهت دعاوی اجرت‌المثل زن توسط وکیل اجرت‌المثل حتی به‌صورت قسطی می‌باشد. مطالبه اجرت‌المثل ( اجرت‌المثل زوجه ) توسط  وکیل خوب برای اجرت‌المثل به‌راحتی امکان‌پذیر بوده و مشاوره حقوقی اجرت‌المثل و قبل از آن مشاوره حقوقی اجرت‌المثل اینترنتی توسط مشاوره اجرت‌المثل حرفه‌ای به‌صورت مشاوره حقوقی اجرت‌المثل رایگان صورت می‌پذیرد.

سایت وکلا و مشاوران حقوقی

امروزه طرح مسائل حقوقی و جستجوی اینترنتی مفاهیم حقوقی با توجه به وجود مطالب فراوان در اینترنت به یک امر سهل‌الوصول مبدل شده است . البته کثرت مطالب و عدم وجود ممیزی جهت راستی و ناراستی مطالب گاهی موجب گردیده است مراجعه‌کنندگان دچار سردرگمی شوند و راه اشتباه در پیش پای ایشان قرار گیرد . این سایت وکلا و مشاوران حقوقی با دارا بودن وکلای مجرب در تمامی زمینه‌های دعاوی خانواده ازجمله دعاوی مربوط به اجرت المثل، مطالب حقوقی خود را با مشاوره و سرپرستی بهترین وکلای خانواده و وکیل اجرت المثل در سایت قرار داده و همین امر تضمین‌کننده صحت مطالب موجود در سایت می‌باشد.

وکیل مشاوره رایگان

در دفتر وکالت تخصصی طلاق و دعاوی خانواده ، ارائه خدمات مشاوره‌ای توسط وکیل مشاوره رایگان ، یکی از خدمات منحصربه‌فرد ما می‌باشد که به‌صورت عملی و نه‌تنها به‌عنوان یک شعار تبلیغاتی است. لذا به‌منظور ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان ، تمهیداتی در نظر گرفته‌شده است که یکی از آن‌ها در غالب مشاوره آنلاین و دیگری از طریق مشاوره تلفنی می‌باشد . شما به‌منظور مشاوره رایگان آنلاین می‌توانید پرسش خود را از طریق محلی که در پایین هر صفحه از سایت در نظر گرفته‌شده ارسال نمایید تا پاسخ در مدتی کوتاه توسط وکیل اجرت المثل باتجربه و مجرب برای ایمیل شما ارسال گردد .

وکیل مشاوره تلفنی رایگان

در گستره وسیع دعاوی خانواده شاید دعاوی مربوط به اجرت المثل همانند دیگر دعاوی داغ و موردتوجه نباشد . لیکن با توجه به اینکه اجرت المثل هم همانند مهریه و نفقه از حقوق زوجه می‌باشد در این سایت مطالب مربوط به آن ذکرشده است و این امکان فراهم‌شده است تا در صورت داشتن پرسش و ابهام از طریق بخش مربوط به ارسال پرسش ، تلگرام و یا حتی از طریق وکیل مشاوره تلفنی رایگان اقدام نمایید . تمامی وکلای ما در بخش‌های مختلف و همچنین در خصوص دعاوی اجرت المثل و نحله ، وکیل اجرت المثل در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ارسال پاسخ به شما اقدام می‌نمایند.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)