تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

سایت وکالت

با پیشرفت علم و دانش و گسترش فناوری و تنوع در راه‌های ارتباطی به‌صورت مجازی و دیجیتال ،  استفاده از خدمات مشاوره حقوقی از طریق سایت وکالت بسیار موردتوجه واقع‌شده است. سایت وکالت تخصصی طلاق و دعاوی خانواده یکی از برجسته‌ترین سایت‌ها در این زمینه می‌باشد که در مسیر برقراری ارتباطات دیجیتال گام‌های اساسی و غیرقابل‌رقابتی برداشته است  . شما با حضور در این سایت می‌توانید مطالب گسترده حقوقی که به‌طور اختصاصی درزمینهٔ دعاوی طلاق ، طلاق توافقی ، مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، اعسار ، تمکین ، حضانت و کلیه دعاوی خانواده هست را مطالعه نمایید و در صورت نیاز نسبت به طرح پرسش در این زمینه‌ها اقدام نمایید و این اطمینان را داشته باشید که وکلای مجرب ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخ را برای شما ارسال می نمایند.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)