تلفن تماس

26155991

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل تمکین طرح دعاوی مربوطه

ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت جهت دعاوی تمکین توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

تمکین کردن در لغت به معنی فرمان بردن ، اطاعت کردن ، قبول کردن و پذیرفتن است و در روابط زناشویی اطاعت کردن زن از شوهر و شوهر از زن است که این اطاعت به‌صورت خاص آن مختص روابط جنسی است و در حالت عام آن فرمان بردن زن از شوهر در حد متعارف در زندگی مشترک است که البته عبور مرد از حد متعارف و قانونی برخلاف وظیفه حسن معاشرت بوده و مجاز نمی‌باشد.

در دفتر وکالت تخصصی طلاق ، وکلای ما با اشراف کامل به قوانین مربوط به تمکین ، با وکالت حرفه‌ای در دعاوی تمکین در راستای احقاق حق‌وحقوق شما گام برمی‌دارند و این اطمینان را به شما خواهند داد بدون استرس و نگرانی و در آرامش کامل پرونده را به سرانجام مطلوب برسانند.

وکالت جهت دعاوی تمکین توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   تشریح کامل حق‌وحقوق قانونی شما در خصوص تمکین توسط وکلا باتجربه بالا .

2-   دوری از تشویش خاطر در طول پرونده با توجه به حضور وکیل حرفه‌ای در کنار شما .

3-   عدم نیاز به حضور شما در کلیه مراحل دعاوی تمکین ازجمله جلسات دادرسی.

4-   سرعت‌بالا در انجام پرونده تمکین با توجه به آشنایی کامل به پروسه‌های قانونی.

5-   حق‌الوکاله به‌صورت منصفانه .

6-   ارائه خدمات مشاوره اینترنتی رایگان به‌صورت تخصصی از طریق سایت قبل از هرگونه اقدامی.

در دفتر وکالت تخصصی طلاق گرفتن وکیل برای تمکین با حق‌الوکاله تمکین منصفانه جهت وکیل تمکین و بهترین وکیل تمکین در تهران امکان‌پذیر است . مشاوره حقوقی تمکین اینترنتی نیز جهت مشاوره تمکین از طریق همین سایت و بدون هزینه وکیل برای تمکین مهیا بوده که در این حالت مشاوره حقوقی تمکین به‌صورت مشاوره حقوقی تمکین رایگان و بدون هزینه وکالت تمکین نسبت به مشاوره در مورد تمکین اقدام می‌گردد . مشاوره تمکین آنلاین توسط یک وکیل خوب برای تمکین و نیز وکیل برای تمکین مجرب صورت خواهد پذیرفت.

مشاوره آنلاین با وکیل

در تمامی پرونده‌های قضایی که افراد در جامعه با آن مواجه هستند ، با توجه به اینکه مباحث حقوقی تخصصی از اجزاء جدانشدنی آن می‌باشند ، افراد را ناگزیر به رجوع به منابع حقوقی ، مشاوره حقوقی و وکیل  می‌نماید . در رجوع به منابع حقوقی با توجه به اینکه مطالب مذکور تخصصی می‌باشد ، فهم آن برای افراد عادی دشوار می‌باشد و مشاوره با افراد متخصص را لازم می‌کند.

در این دفتر وکالت تخصصی با در نظر گرفتن این موضوع راه‌های متفاوتی برای مشاوره حقوقی با وکیل ایجاد نموده است که یکی از آن‌ها مشاوره آنلاین با وکیل ، مشاوره اینترنتی و همچنین مشاوره حضوری می‌باشد . در رابطه با دعاوی تمکین نیز وکیل تمکین باتجربه بالا ارائه خدمات می‌نماید.

مشاوره وکالت تلفنی

ازجمله سریع‌ترین راههای ارتباطی با وکلا از طریق تلفن و مشاوره وکالت تلفنی است . شما می‌توانید در صورت نیاز به داشتن مشاوره حقوقی سریع و فوری از طریق تماس با تلفن 88402099 (تهران) و ارتباط با وکیل تمکین ، پرسش حقوقی خود را مطرح نمایید . البته لازم به ذکر است مشاوره وکالت تلفنی در ساعت کاری دفتر وکالت تخصصی طلاق بوده و با توجه به اینکه وکلای تخصصی ما غالباً مشغول به مشاوره با موکل حضوری می‌باشند ، ارتباط با وکیل جهت مشاوره تلفنی باکمی تأخیر و انتظار مقدور خواهد بود. لیکن برای رفع این مشکل ارتباط از طریق اینترنت فراهم‌شده است که ارتباط با تلگرام را نیز شامل می‌گردد.

تلفن وکیل

این دفتر وکالت تخصصی طلاق ، امکان ارتباط از طریق اینترنت ، تلگرام و تلفن وکیل را فراهم نموده است. شما می‌توانید در مواجه با دعاوی تمکین از طرق فوق‌الذکر با وکیل تمکین ارتباط برقرار کرده و نسبت به طرح پرسش و رفع ابهام اقدام نمایید . لیکن در خصوص تمکین و مواد قانونی مرتبط در بخش تمکین ، مطالب حقوقی کاملی آمده است که شما می‌توانید با مراجعه به آن، سطح علم و دانش خود را نسبت به آن افزایش دهید . ما این اعتقاد راداریم که می‌باید سطح علم و دانش حقوقی اقشار جامعه بالا رود تا با آگاهی و دانش حقوقی خود در دعاوی پیش روی ، بهترین تصمیم اتخاذ گردد.

وب سایت حقوقی

به‌جرئت می‌توان گفت یکی از منابع معتبر در مطرح کردن مسائل حقوقی خانواده وب ‌سایت حقوقی E-DIVORCE.ORG می‌باشد . در تهیه و ذکر مطالب حقوقی سایت از وکلای مجرب باسابقه استفاده‌شده است و مطالب کاملاً حقوقی و بر اساس آخرین قوانین روز در ایران می‌باشد . لذا شما می‌توانید بر اساس موضوع مدنظر خود به هرکدام از بخش‌های سایت و زیرمجموعه‌های مربوطه مراجعه نمایید ، در این حین و در صورت برقراری مشاوره آنلاین با وکلای ما می‌توانید در صورت داشتن نرم‌افزار تلگرام ، چت حقوقی آنلاین را با وکیل تمکین داشته باشید.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)