تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

بهترین وکیل خانواده در تهران جهت انجام کلیه دعاوی مربوطه

شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق با بهترین وکیل خانواده در تهران ملاقات خواهید داشت. دفتر وکالت ما در شرق تهران و همچنین در غرب تهران پذیرای شما در انجام وکالت در کلیه دعاوی خانواده می‌باشد . جهت رزرو وقت جهت ملاقات حضوری با وکیل دعاوی خانوادگی در محل دفتر وکالت تخصصی طلاق ، لطفاً با شماره 88402099-021 تماس حاصل فرمایید.

بهترین وکیل خانواده در تهران

 در ادامه توضیح در خصوص اهمیت خانواده در جامعه ، سؤالی مطرح می‌شود که آیا دولت می‌تواند جایگزین خانواده شود و تربیت فرزندان را به‌جای خانواده به عهده بگیرد. ممکن است تصور شود که دولت با تأسیس پرورشگاه‌ها و سازمان‌های تربیتی و استخدام پرستاران و مددکاران و مربیان متخصصی می‌تواند تربیت کودکان را عهده‌دار شود و بدون نیاز به خانواده آنان را چنانکه باید پرورش دهد و از آنان افرادی مفید و خدمتگزار جامعه بار آورد. ولی این پندار درست نیست، زیرا اگر دولت بتواند با سازمان‌های مجهزی که در اختیار دارد احتیاجات مادی کودکان را برآورد، در تأمین نیازهای معنوی آنان ناتوان خواهد بود.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما