تلفن تماس

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل طلاق و وکالت تخصصی طلاق

"دفتر وکالت تخصصی طلاق" تنها دفتر وکالت تخصصی در دعاوی خانواده

انجام امور وکالت در طلاق را به دفتر وکالت تخصصی طلاق بسپارید و اطمینان داشته باشید امور محوله به وکلای مجرب و متعهد این دفتر با منصفانه‌ترین حق‌الوکاله ، در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل به سرانجام خواهد رسید. وکلای مجرب ما با اشراف کامل به زیر بم‌های قانونی بهترین مسیر را تا حصول نتیجه مطلوب طی خواهند کرد و در طول این مسیر موکل خود را در جریان ریز اقدامات قرار خواهند داد.

خلاصه و در یک جمله می‌توان گفت در سپردن وکالت به این دفتر با توکل به خداوند متعال و به پشتوانه تخصص ، تجربه و پشتکار وکلای مجرب ما ، قلبتان مطمئن ، خیالتان راحت و خاطرتان آسوده.

طلاق توسط دفتر وکالت تخصصی طلاق دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   انجام مراحل طلاق بدون تشویش خاطر در کمترین زمان ممکن

2-   عدم نیاز به حضور شما در دادگاه

3-   عدم نیاز به حضور شما در جلسات مشاوره و یا داوری و حضور وکیل در جلسات به‌جای شما

4-   اجرای صیغه طلاق بدون حضور شما

5-   حق‌الوکاله منصفانه و پرداخت آن در چند مرحله متناسب با پیشرفت پرونده

6-   امکان مشاوره حقوقی آنلاین به‌صورت رایگان از طریق این سایت ، قبل از اقدام به طلاق

شما در این دفتر وکالت با وکلای تخصصی ما در زمینه های مختلف از جمله وکیل طلاق ملاقات داشته و پس از مشاوره حقوقی طلاق و مشاوره در مورد طلاق فرم وکالت در طلاق را پر کرده و وکالت طلاق را به وکیل برای طلاق داده . با گرفتن گرفتن وکیل برای طلاق از این دفتر وکالت تخصصی طلاق شما دارای یک وکیل خوب برای طلاق شده و بهترین وکیل طلاق در کنار شما خواهد بود که با حق الوکاله طلاق منصفانه و پرداخت هزینه وکیل برای طلاق به صورت کامل و یا قسطی ، هزینه وکالت طلاق را تسویه می کنید .

مشاوره طلاق در دفتر وکالت تخصصی طلاق به صورت مشاوره طلاق آنلاین و مشاوره حقوقی طلاق اینترنتی از طریق این سایت طلاق امکانپذیر است که  در این حالت مشاوره حقوقی طلاق رایگان می باشد. 

طلاق به دلیل ضرب و شتم زوج

پرسش:

خانمی هستم 45 ساله، دارای 2 فرزند پسر، چند بار توسط شوهر مصدوم شدم ، حتی کار به بیمارستان کشیده. بار آخر هم شوهر با مشت زده تو صورتم که باعث کبودی نصف صورتم شده، منتها به علت ترس از آبرو هیچ اقدام قانونی انجام ندادم، شوهرم هم تهدید کرده در صورت شکایت باید از خونه ش برم، بعدش مهریه ش بصورت نقدی عنوان شده در سند ازدواج که مبلغ 5 میلیون تومان  20 سال گذشته ثبت شده ، من باید چکار کنم؟

پاسخ وکیل طلاق:

با سلام ، جهت اثبات ضرب و شتم به همراه گواهی پزشکی و ادله دیگر ، به دادسرا مراجعه نمایید ، پس از اثبات شکایت ، دادخواست طلاق به‌موجب عسر و حرج ناشی از ضرب و شتم ارائه نمایید ، دادگاه چون قبلاً در دادسرا ضرب و شتم زوج ثابت‌شده و پرونده قبلی علیه مرد وجود دارد حکم طلاق صادر خواهد نمود . همچنین اگر ثابت بشود که زوج توانایی نگهداری بچه‌ها را هم ندارد ، حضانت به زوجه داده می‌شود و زوج هرماه می‌بایست نفقه بچه‌ها را پرداخت کند و مهریه هم به نرخ روز می‌بایست پرداخت شود.

درخواست طلاق زوجه به دلیل شرب خمر زوج

پرسش:

آیا زن می‌تواند از شوهری که عادت به مصرف مشروبات الکلی دارد، طلاق بگیرد؟

پاسخ وکیل طلاق:

با سلام ، یکی از مصادیق عسر و حرج زن در زندگی زناشویی در قانون عبارت است از: اعتیاد شوهر به مواد مخدر یا ابتلای او به مصرف مشروبات الکلی و امتناع زوج از ترک اعتیاد یا عدم امکان الزام شوهر به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است. (درصورتی‌که زوج به تعهداتش عمل نکند و یا پس از ترک دوباره به مصرف مشروبات الکلی یا مواد مخدر روی آورد، با درخواست زوجه طلاق انجام خواهد شد.).  

شرط تعلق گرفتن نصف دارایی زوج به زوجه در طلاق

پرسش:

با سلام من در حال طلاق از شوهرم هستم می خواستم ببینم شرط اینکه نصف دارای مرد به زن میرسه چیه ، میشه لطفا شرایطش را توضیح بدین؟

پاسخ وکیل طلاق:

طبق بند «الف» شرایط ضمن عقد مندرج درسند ازدواج ، چنانچه طلاق بنا به درخواست زوجه نباشد و طبق تشخيص دادگاه ،  تقاضاي طلاق ناشي از تخلف زن از وظايف همسری يا سوء اخلاق و رفتار وی نباشد، زوج مكلف است تا نصف دارايي موجود خود را كه در ايام زناشويي با زوجه به دست آورده يا معادل آن را ، بصورت بلاعوض  به زوجه منتقل نماید  .

شرايط تحقق شرط تنصيف دارایی

الف : طلاق واقع شود :

اجراي اين شرط برخلاف ساير شروط ، صرفاً منوط به واقعه طلاق است و بدون وقوع آن قابل اجرا نیست و امكان الزام شوهر براي اجراي شرط قبل از درخواست طلاق ناشی از درخواست وی وجود ندارد .

ب : زوج ، خواهان طلاق باشد :

یكي از شرايط تحقق شرط تنصيف دارایی این است که زوج بخواهد زوجه را طلاق دهد و وی ارائه کننده دادخواست طلاق باشد و نه اینکه زوجه خواهان طلاق باشد .

ج : طلاق مستند به تخلف زن از وظایف زناشویی یا سوءاخلاق و رفتار وی نباشد :

چنانچه سوءرفتار و سوءاخلاق زوجه علت زوج باشد با اثبات آن ، شرط تنصيف دارایی تحقق نمي‌يابد. مثلاً  هرگاه زوج، نشوز و عدم تمکین  زوجه را اثبات کند ، این شرط برای زوجه قابل استفاده نخواهد بود .

د : ملاک  تا نصف اموال یا معادل آن می باشد :

در اين شرط عبارت « تا نصف دارايي» یا معادل آن ذکر شده که این میزان می‌تواند از پایین‌ترین درصد اموال زوج تا سقف پنجاه درصد آن تلقی شود که تعيين آن به نظر دادگاه بستگی دارد .

هـ : دارايي حاصل زندگی زناشويي با زوجه باشد :

یكی دیگر از شرایط تحقق شرط مذکور حصول دارایی زوج ، در زمان زندگی زناشویی با زوجه است ، لذا به اموالی كه زوج پیش از ایام زناشویی داشته (نه از تاریخ عقد) و اموال موروثي سرايت پیدا نمي‌كند ، زيرا به مال ناشي از ارث اموال به دست آورده در زمان زناشويي اطلاق نمي‌شود .

و : دارایی در حين طلاق موجود باشد

موجود بودن اموال حين طلاق شرط لازم براي اجراي این ‌شرط است. بنابراين شامل اموال از بين رفته اعم از تلف يا مفقود شده ، نمي‌شود. همچنين آنچه موضوع شرط است، دارايي زوج است ، لذا  به نطر باید ديون زوج نيز مدنظر قرار گيرد. به عنوان مثال اگر زوج نسبت به مهر زوجه‌ای كه می‌خواهد او را طلاق دهد یا زوجه دیگرش مشغول‌الذمه باشد، پرداخت مهریه زوجه مذكور یا زوجه دیگر از دارایی زوج ، نسبت به اعمال شرط تنصیف دارایی مقدم است و حتی بنا بر نظری اجرای این شرط نسبت به مستثنیات دین هم ممنوع بوده و تعهد به انتقال تا نصف مال زوج نیز نمی‌تواند از این قاعده كلی مستثنی باشد.  

طلاق از سوی زوجه به دلیل توهین و بدرفتاری زوج

پرسش:

سلام یک سوال دارم اگه میشه لطفا جواب بدید. زنی که ۸ ساله ازدواج کرده و شوهرش بدون اینکه کتک بزنه اونو مدام اذیت میکنه و کاملا با اون سرده و اخلاقش خیلی بد و افتضاحه حتی تمامی محله اونو به نداشتن اخلاق میشناسن. همچنین پدر و مادرش هم مدام دخالت میکنند و کوچکترین مساله را به دعوایی بزرگ تبدیل میکنند. در یک کلام هم شوهرش و هم پدر و مادر شوهرش با او مثل اسیران جنگی برخورد میکنند و فقط به خاطر بچه ۵ ساله که دارد تحمل این زندگی را میکند چنین زنی از لحاظ قانونی با این شرایطی که عرض کردم چطور میتواند از خودش دفاع کند

پاسخ وکیل طلاق:

با سلام ، اثبات توهین و بدرفتاری زوج نسبت به زوجه دشوار است مگر در مواردی که زوج سوء شهرت داشته باشد و بتوان با استشهادیه محلی موضوع را ثابت کرد .

حضانت فرزند تا 7 سالگی برای مادر است که البته با اثبات سوء رفتار پدر حضانت به مادر تعلق خواهد گرفت.

زیر مجموعه ها

وکالت در طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکالت طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل برای طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل خوب برای طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

حق الوکاله طلاق مناسب ، مشاوره رایگان

 هزینه وکیل برای طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 بهترین وکیل طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن در کوتاهترین زمان برای شما ایمیل می گردد)