تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

درخواست طلاق زوج به دلیل عدم صداقت خانوادگی زوجه و تکلیف پرداخت مهریه

پرسش:

سلام، ببخشید سؤالی داشتم، برادرم با دختری عقد کرده، چون به‌وسیله معرف ازدواج صورت گرفته و خانواده ما شناختی از اونها نداشتن، خیلی موردها رو که واقعاً مهم بوده به خانواده ما دروغ گفتن،و مشکلات زیادی برای ما و برادرم درست‌شده، ازجمله، پدر دختر مذهبش تسنن بوده و اعتیاد داشته که مادر دختر قسم‌خورده که این‌طوری نیست، پدر و مادر دختر در حال متارکه و طلاق بوده و چون والدین دختر سال‌ها باهم اختلاف و درگیری داشته دختر تا حدودی عصبی هست و از خیلی جهات مشکلات دارن که مابعد یک سال کم‌کم فهمیدیم و برای همین برادرم حاضر به زندگی با این دختر و وصلت با این خانواده نیست، آیا اگر طلاق بگیرن بازهم مهریه به دختر تعلق می‌گیرد درصورتی‌که اونها اصرار به این ازدواج داشته و خیلی از واقعیت‌ها رو به‌دروغ گفتن؟

پاسخ وکیل طلاق:

سلام ، موارد فوق‌الذکر از دلایل فسخ نکاح نیست و مهریه به ایشان تعلق خواهد گرفت و تنها درصورتی‌که زوجه باکره باشد پرداخت نیمی از مهریه الزامی است.

پاسخ به پرسشهای ارسالی توسط وکیل طلاق

موضوع : اضافه کردن شرط در عقدنامه پس از ازدواج

پرسش:

ﺁﻳﺎ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻋﻘﺪ و ازدواج ، اﻣﻜﺎﻥ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﺮﺩﻥ ﺣﻖ ﻃﻼﻕ و ﺣﻖ ﻣﺴﻜﻦ برای زن در ﺷﺮﻭﻁ ﻋﻘﺪنامه ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﺩ؟

پاسخ وکیل طلاق:

سلام ، امکان اضافه کردن شروطی مثل حق طلاق و حق مسکن در خود سند نکاحیه وجود ندارد. اما می‌توانید با توافق یکدیگر با مراجعه به یک دفتر اسناد رسمی در یک سند جداگانه چنین شرایطی تعیین نمایید.

وکیل طلاق و وکالت تخصصی طلاق

"دفتر وکالت تخصصی طلاق" تنها دفتر وکالت تخصصی در دعاوی خانواده

انجام امور وکالت در طلاق را به دفتر وکالت تخصصی طلاق بسپارید و اطمینان داشته باشید امور محوله به وکلای مجرب و متعهد این دفتر با منصفانه‌ترین حق‌الوکاله ، در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل به سرانجام خواهد رسید. وکلای مجرب ما با اشراف کامل به زیر بم‌های قانونی بهترین مسیر را تا حصول نتیجه مطلوب طی خواهند کرد و در طول این مسیر موکل خود را در جریان ریز اقدامات قرار خواهند داد.

خلاصه و در یک جمله می‌توان گفت در سپردن وکالت به این دفتر با توکل به خداوند متعال و به پشتوانه تخصص ، تجربه و پشتکار وکلای مجرب ما ، قلبتان مطمئن ، خیالتان راحت و خاطرتان آسوده.

طلاق توسط دفتر وکالت تخصصی طلاق دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   انجام مراحل طلاق بدون تشویش خاطر در کمترین زمان ممکن

2-   عدم نیاز به حضور شما در دادگاه

3-   عدم نیاز به حضور شما در جلسات مشاوره و یا داوری و حضور وکیل در جلسات به‌جای شما

4-   اجرای صیغه طلاق بدون حضور شما

5-   حق‌الوکاله منصفانه و پرداخت آن در چند مرحله متناسب با پیشرفت پرونده

6-   امکان مشاوره حقوقی آنلاین به‌صورت رایگان از طریق این سایت ، قبل از اقدام به طلاق

شما در این دفتر وکالت با وکلای تخصصی ما در زمینه های مختلف از جمله وکیل طلاق ملاقات داشته و پس از مشاوره حقوقی طلاق و مشاوره در مورد طلاق فرم وکالت در طلاق را پر کرده و وکالت طلاق را به وکیل برای طلاق داده . با گرفتن گرفتن وکیل برای طلاق از این دفتر وکالت تخصصی طلاق شما دارای یک وکیل خوب برای طلاق شده و بهترین وکیل طلاق در کنار شما خواهد بود که با حق الوکاله طلاق منصفانه و پرداخت هزینه وکیل برای طلاق به صورت کامل و یا قسطی ، هزینه وکالت طلاق را تسویه می کنید .

مشاوره طلاق در دفتر وکالت تخصصی طلاق به صورت مشاوره طلاق آنلاین و مشاوره حقوقی طلاق اینترنتی از طریق این سایت طلاق امکانپذیر است که  در این حالت مشاوره حقوقی طلاق رایگان می باشد. 

تشخیص رابطه توسط پزشک قانونی

پرسش:

ببخشيد اگر زن و شوهر قهر باشن و بعد از دو سال اقدام کنن برای طلاق، بعد از دو سال مشخص میشه آخرین رابطه زوجه کی بوده و با چه کسی؟ 

پاسخ وکیل طلاق:

سلام ، اینکه رابطه با چه کسی بوده ، از طریق معاینات پزشک قانونی قابل‌تشخیص نیست . در ضمن ، امکان تشخیص داشتن رابطه توسط پزشک قانونی معمولا تا 48 ساعت می‌باشد.

درخواست طلاق زوجه به دلیل کتک خوردن از سوی زوج

پرسش:

من شش ماهه ازدواج کردم حالا زنم میگه طلاق میخوام میگم نمیدم ، میاد به زور با من دعوا میکنه که من بزنمش ، دو سه بارم سیلی زدمش آخرین بارو پریروز رفته شکایت کرده که عسرو حرج بگیره ، میتونه از دادگاه حق طلاق بگیره؟ 

پاسخ وکیل طلاق:

اگر رفتار شما موجب عسر و هرج  زوجه گردد و این موضوع با ادله ارائه‌شده به دادگاه از قبیل گواهی پزشک قانونی مبنی بر ضرب و شتم ، شهادت شهود و استشهادیه محلی اثبات شود ، دادگاه به درخواست زوجه حکم به طلاق خواهد داد .

زیر مجموعه ها

وکالت در طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکالت طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل برای طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل خوب برای طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

حق الوکاله طلاق مناسب ، مشاوره رایگان

 هزینه وکیل برای طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 بهترین وکیل طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)