تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل خانواده و وکالت تخصصی

ارائه خدمات حرفه‌ای و صادقانه در کلیه دعاوی خانواده توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

مهم‌ترین و اساسی‌ترین نکته در دعاوی خانواده ، اطمینان از این موضوع است که تمامی حق‌وحقوق قانونی افراد لحاظ گردد و از مناسب‌ترین ابزار قانونی در نیل به هدف در کوتاه‌ترین زمان بهره جست. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد ، وکلای ما باتجربه بسیار در پرونده‌های متعدد و مشابه سریع‌ترین و مناسب‌ترین راه را در مسیر پرونده انتخاب کرده و تمام تلاش و توان خود را در این راه بکار خواهند بست.

ازجمله خدمات تخصصی در این دفتر وکالت ، دعاوی مربوط به طلاق ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، مطالبه اجرت‌المثل ، اعسار در پرداخت مهریه و دعاوی مربوط به حضانت فرزند و همچنین دعاوی مربوط به تمکین می‌باشد که ضمن ارائه خدمات مشاوره اینترنتی رایگان که از امکانات همین سایت می باشد ، با رزرو وقت قبلی می‌توانید نسبت به حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات و مشاوره حضوری با وکلای مجرب ما  اقدام نمایید.

 وکالت در دعاوی خانواده توسط "دفتر وکالت تخصصی طلاق" دارای مزایای زیر می‌باشد:

1-   تنظیم دادخواست به‌صورت تخصصی و ارائه آن به دادگاه توسط وکلای مجرب و باتجربه

2-   دفاع و یا ارائه خواسته به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در کلیه جلسات دادرسی

3-   پیشبرد پرونده در حداقل زمان ممکن

4-   آرامش و اطمینان خاطر شما ، در طول انجام پرونده

5-   حق‌الوکاله منصفانه و پرداخت آن به‌صورت قسطی در طول انجام پرونده

6-   امکان مشاوره رایگان از طریق این سایت

  شما در دفتر وکالت تخصصی طلاق یک وکیل خانواده ( وکیل دعاوی خانوادگی ) مجرب و آشنا به قانون حمایت خانواده خواهید داشت که با داشتن شماره وکیل خانواده خود در طول انجام مراحل پرونده بهترین وکیل خانواده در تهران در کنار شما هست . مشاوره دادگاه خانواده جهت دعاوی خانوادگی توسط وکیل دادگاه خانواده باتجربه و مسلط به مواد قانونی بوده که با داشتن شماره تلفن وکیل خانواده مجرب این دفتر جهت مشاوره حقوقی خانواده رایگان می‌توانید اقدام نمایید. مشاوره حقوقی خانواده توسط وکیل خانواده در تهران به‌صورت مشاوره خانواده آنلاین و از طریق این سایت بوده و سؤالات مربوط به قانون حمایت از خانواده خود را می‌توانید قبل از حضور در دفتر توسط مشاوره خانواده اینترنتی رایگان مطرح نمایید تا وکلای ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)