تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

عسر و حرج ناشی ازدواج اجباری و کراهت زیاد از شوهر

پرسش:

سلام  من مدت سه سال است به‌اجبار خانواده با مردی ازدواج کردم اون موقع با تمام مخالفت‌های من با توجیه اینکه بعد عقد بهش علاقه‌مند میشی منو مجبور به ازدواج کردن ولی بعد ازدواج این بی‌علاقگی به تنفر تبدیل شد به حدی که از فرط تنفر باهاش نزدیکی نداشتم و عملاً بااینکه تو یک خونه هستیم ولی از هم جدا زندگی می‌کنیم ، تو این مدت هم هرچی بهش میگم همه حق‌وحقوقم را می‌بخشم ، راضی به طلاق نمیشه و میگه هر کاری می خوای بکن ولی طلاقت نمیدم ، حالا سؤالم اینه که آیا راهی هست من از بدبختی خلاص بشم و بتونم طلاق بگیرم؟

پاسخ وکیل خانواده:

با سلام ، طبق رأی نهایی شماره 9209970907000717 مورخ 1392/11/30  شعبه 10 دیوان عالی کشور ، کراهت شدید ناشی از ازدواج اجباری، چنانچه به مدت طولانی منجر به عدم نزدیکی و زندگی مشترک بینجامد از مصادیق عسر و حرج خواهد بود. 

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)