تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

در توضیح قانون جدید مهریه ( ماده 22 قانون جدید حمایت از خانواده )اینچنین می توان بیان کرد که مهریه بیش از تعداد 110 عدد سکه بهار آزادی و یا معادل آن ، تنها در صورت ملائت زوج قابل پرداخت می باشد . و حال ملائت به چه معناست ؟ ملائت متضاد اعسار است و اعسار به معنی عدم توان مالی جهت پرداخت دین را گویند . از تعریف فوق مشخص می شود که پرداخت بیش از 110 عدد سکه مهریه فقط منوط به تمکن مالی زوج است و در صورت عدم تمکن مالی الزامی برای پرداخت وجود ندارد. لازم به ذکر است قوانین پرداخت مهریه برابر 110 عدد سکه و یا کمتر از آن همچنان مطابق با قبل می باشد و در صورت تمکن مالی زوج و عدم پرداخت مهریه و با درخواست زوجه موجب زندان رفتن زوج می گردد.

خواندن 3717 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 04 مهر 1395 ساعت 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

About The Author

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما