تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

عواقب عمل نکردن به قول و قرار ازدواج

پرسش:

اگر  پسري  بياد  يه دختر رو با وعده و وعيد  و قرار و قول ازدواج   و از اين حرفا   چند سال  سركارش بزاره و رفت و آمد خانوادگي هم  داشته باشن آيا دختر ميتونه  طلب خسارت معنوي ضربه روحي  و رواني كنه ؟

پاسخ وکیل خانواده:

 

با سلام ، خیر وقتی مسئله‌ای قابل پیش‌بینی باشد فریب محسوب نمی‌شود. موقعیتی که قابل پیش‌بینی باشد فریب نیست . وقتی دختر بر مبنای قراین و شواهد و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم با توجه به اطلاع‌رسانی‌های  گسترده می‌تواند مسئله را پیش‌بینی کند پس فریب اتفاق نیفتاده است . فریب درجایی است که موضوع قابل پیش‌بینی نباشد مثلاً درجایی پسر با وعده ازدواج با دختری رابطه جنسی برقرار کند این برخلاف عرف است زیرا ارتباط جنسی مقدمه‌ای برای ازدواج محسوب نمی‌شود و این اقدام فریب و در صورت اثبات مجازات در پی خواهد داشت .

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)