تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

وکیل آنلاین رایگان

در دنیای امروز و با توجه به پیشرفت فنّاوری ، اولین و در دست رس‌ترین گزینه در مواجه با دعوا ، اختلاف و مشکلات حقوقی به‌منظور جستجو ، افزایش آگاهی و طرح پرسش، استفاده از امکانات آنلاین است . دفتر وکالت تخصصی طلاق نیز همگام بادانش روز و استفاده از امکانات آنلاین ، این بستر را فراهم نموده است تا بتواند خدمات خود را به‌صورت آنلاین در اختیار موکلین محترم قرار دهد. اولین و پراستفاده‌ترین ابزار جهت مشاوره با وکیل آنلاین رایگان ، اپلیکیشن تلگرام می‌باشد که شما می‌توانید پرسش حقوقی خود را از آن طریق با وکلای مجرب ما در میان بگذارید و این اطمینان را داشته باشید که در کوتاه‌ترین زمان ، پاسخ توسط تیم مجرب ما برای شما ارسال می‌گردد. 

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)