تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

دفتر وکالت

دفتر وکالت جهت رسیدگی دعاوی طلاق و خانواده

به‌منظور حضور در دفتر وکالت جهت رسیدگی دعاوی طلاق و دعاوی خانواده ، شما می‌توانید با توجه به محل سکونت خود نسبت به حضور در دفتر وکالت شرق واقع در خیابان فرجام یا دفتر وکالت غرب واقع در میدان پونک اقدام فرمایید . جهت رزرو وقت لطفاً با شماره 88402099-021 تماس حاصل فرمایید .

 در اهمیت خانواده می‌توان گفت امروزه، اگرچه با تشکیل بنگاه‌های اقتصادی بزرگ اهمیت خانواده در ایجاد و گرداندن واحدهای اقتصادی کم شده است، باوجوداین خانواده ارزش خود را در این زمینه کاملاً از دست نداده است. مخصوصاً در کشور ما هنوز اکثر واحدهای کشاورزی با همکاری و خودیاری اعضای خانواده اداره می‌شوند؛ بسیاری از مؤسسات بازرگانی و صنعتی تیز جنبهٔ خانوادگی دارند و فعالیت خانواده بقاء و پیشرفت آن‌ها را تضمین می‌کند. خانواده از جهت دیگر نیز در اقتصاد کشور مؤثر است: کسی که دارای خانواده است به زندگی و فعالیت‌های اقتصادی علاقه بیشتری نشان می‌دهد، بیشتر کار می‌کند و درآمد بیشتری به دست می‌آورد، تا بتواند زندگی خود و زن و فرزندانش را به نحو بهتری تأمین کند و این خود در توسعهٔ اقتصادی کشور مؤثر است.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)